Skip to content

KARIÉRA

Lidé v Totalu

Dialog, otevřenost, rovnost příležitostí, rozmanitost, mobilita a růst dovedností jsou hodnoty, které formují politiku lidských zdrojů Skupiny TOTAL, jejíž zaměstnanci pocházejí z nejrůznějších prostředí.

Skupina TOTAL přitahuje mnoho talentovaných lidí, a to jak zkušených, tak těch, kteří teprve začínají, z nejrůznějších národnostních, kulturních a sociálních prostředí. Na pozicích ve více než 500 profesích jim nabízíme příležitosti v mnoha specializacích včetně geologie, výzkumu a vývoje. Ale také v marketingu, prodeji, logistice a mnoha dalších. Zaměstnance motivujeme a usilujeme o jejich věrnost prostřednictvím velmi vstřícné politiky lidských zdrojů, která nabízí množství kariérních cest a možností profesního růstu. Věříme, že díky této podpoře zvládnou všechny nové výzvy.

Silné hodnoty

Skupina TOTAL najímá každý rok přibližně 10 000 lidí, 75 % z nich v oblastech mimo Evropu. Pracují pro nás příslušníci více než 130 národností.

Pro zajištění profesního růstu zaměstnanců stojí naše politika lidských zdrojů na čtyřech hlavních pilířích:

 1. Různorodost původu, vzdělání a kultur je zaručený zdroj obohacení, který nám pomáhá porovnat úhly pohledu pro lepší předvídání trendů a změn globalizovaného světa.
 2. Mobilita, která zaměstnancům umožňuje přechod na jinou práci, úsek nebo do jiné země a pomáhá jim dosáhnout kariérních cílů.
 3. Spravedlnost založená na individuálních kompenzacích, výjimečných zaměstnaneckých výhodách a progresivní politice odměňování zaměstnanců akciemi.
 4. Vědomí odpovědnosti za naše závazky, které prokazujeme prostřednictvím každodenních akcí na celém světě, a intenzivní zaměření na etiku, bezpečnost a trvale udržitelný rozvoj.

Aktuálně volné pozice

Business Analyst | Podpora CZ&SK obchodních oddělení  -  více informací o pozici >

 

Naše zaměstnance umíme ocenit

 • Plně hrazené stravenky v hodnotě 123 Kč
 • 1 týden dovolené navíc
 • MultiSport karta za 100 Kč měsíčně
 • Mobilní telefon s 10 Gb dat i pro soukromé účely
 • Zvýhodněný nákup akcií Total Capital
 • Pro obchodní zástupce služební vůz i k soukromým účelům
 • Jazykové kurzy (angličtina nebo francouzština, a to online či osobně)
 • Školení, tréninky a licence pro plné využití online platformy Seduo.cz
 • Nadstandardní vybavení zaměstnance bezpečnostními pomůckami (respirátory, rukavice, desinfekce,…)
 • Skupinové životní a úrazové pojištění s účastí zaměstnance ve výši odvodů na soc. a zdrav. pojištění.

 

Jak to u nás chodí?

Pro spolupráci používáme Office 365, takže máme všechno poblíž. A i když obvykle pracujeme od 9 do 17, je na každém, jak si práci a čas zorganizuje. I proto u nás není home office sprosté slovo. A mobilní tarif vám navíc poskytuje 10 Gb dat měsíčně, proto se dá internetové připojení přes mobil využít i pro celodenní práci odkudkoliv. A ačkoliv jsme mezinárodní firma se sídlem ve Francii, je naším hlavním jazykem angličtina. Globální komunikace směrem k zaměstnancům je zasílána v angličtině a francouzštině.

 

ŽÁDOST

Jestliže vás nabídka práce zaujala a máte zájem pracovat pro společnost TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. se sídlem v Praze, pošlete prosím své CV a průvodní dopis.

Poslat žádost

V případě zájmu o práci pro jinou část naší skupiny, v jiné zemi nebo pro koncernovou centrálu navštivte prosím odkaz kariéra v TOTAL Group.TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA
Pobřežní 620/3
IBC - budova C
186 00 Praha 8 - Karlín
Česká republika