Skip to content

KARIÉRA

Lidské zdroje Skupiny TOTAL

Dialog, otevřenost, rovnost příležitostí, rozmanitost, mobilita a růst dovedností jsou hodnoty, které formují politiku lidských zdrojů Skupiny TOTAL, jejíž zaměstnanci pocházejí z nejrůznějších prostředí.

Skupina TOTAL přitahuje mnoho talentovaných lidí, a to jak zkušených, tak těch, kteří teprve začínají, z nejrůznějších národnostních, kulturních a sociálních prostředí. Na pozicích ve více než 500 profesích jim nabízíme příležitosti v mnoha specializacích včetně geologie, výzkumu a vývoje. Ale také v marketingu, prodeji, logistice a mnoha dalších. Zaměstnance motivujeme a usilujeme o jejich věrnost prostřednictvím velmi vstřícné politiky lidských zdrojů, která nabízí množství kariérních cest a možností profesního růstu. Věříme, že díky této podpoře zvládnou všechny nové výzvy.

Silné hodnoty

Skupina TOTAL najímá každý rok přibližně 10 000 lidí, 75 % z nich v oblastech mimo Evropu. Pracují pro nás příslušníci více než 130 národností.

Pro zajištění profesního růstu zaměstnanců stojí naše politika lidských zdrojů na čtyřech hlavních pilířích:

  1. Různorodost původu, vzdělání a kultur je zaručený zdroj obohacení, který nám pomáhá porovnat úhly pohledu pro lepší předvídání trendů a změn globalizovaného světa.
  2. Mobilita, která zaměstnancům umožňuje přechod na jinou práci, úsek nebo do jiné země a pomáhá jim dosáhnout kariérních cílů.
  3. Spravedlnost založená na individuálních kompenzacích, výjimečných zaměstnaneckých výhodách a progresivní politice odměňování zaměstnanců akciemi.
  4. Vědomí odpovědnosti za naše závazky, které prokazujeme prostřednictvím každodenních akcí na celém světě, a intenzivní zaměření na etiku, bezpečnost a trvale udržitelný rozvoj.

Aktuálně volné pozice

 

ŽÁDOST

Jestliže vás nabídka práce zaujala a máte zájem pracovat pro společnost TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. se sídlem v Praze, pošlete prosím své CV a průvodní dopis.

Poslat žádost

V případě zájmu o práci pro jinou část naší skupiny, v jiné zemi nebo pro koncernovou centrálu navštivte prosím odkaz kariéra v TOTAL Group.TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA
Pobřežní 620/3
IBC - budova C
186 00 Praha 8 - Karlín
Česká republika