Skip to content

TOTAL v České republice

Pobřežní 620/3
IBC - budova C, 5. patro
186 00 Praha 8 - Karlín
Česká republika

TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. je součástí TOTAL MARKETING & SERVICES, obchodní divize koncernu TOTAL, čtvrté největší olejářské společnosti na světě. 

Se sídlem v Praze působí v České republice již od roku 1991 a je součástí skupiny HUB, která slučuje společnosti TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., TOTAL SLOVENSKO s.r.o. a TOTAL Lubricants Hungary Kft.

Současným generálním ředitelem společnosti je pan Lukasz Semeniuk.

Hlavními činnostmi společnosti jsou obchod s automobilovými oleji pod obchodními značkami TOTAL a ELF, dále pak obchod s průmyslovými mazivy, pohonnými hmotami, speciálními kapalinami a leteckými benziny na letištích v Praze a Karlových Varech. Obchod s asfaltem je realizován i prostřednictvím vlastní výroby a skladů asfaltů v Kouřimi. 

Snažíme se být zákazníkům nablízku. Mohou se s námi spojit jak v našem zázemí v Praze, tak přes síť obchodních zástupců.

Výhodné umístění našeho lokálního produktového skladu v Pohořelicích u Brna nám umožňuje poskytovat konkurenceschopné nabídky a rychlé dodávky kamkoli v České republice.

K našim produktům poskytujeme služby formou technické podpory a odborného poradenství.

Distribuční kapacity doplňujeme partnerstvími s hlavními distributory v regionech, což zajišťuje snadnou dostupnost našich výrobků.

TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., rovněž zastupuje značky AS24 (dodávky paliva pro nákladní přepravce).

Při všech aktivitách dbáme o bezpečnost zaměstnanců a ochranu životního prostředí.