Skip to content

TOTAL Quartz

TOTAL QUARTZ: VÁŠ MOTOR BUDE DÉLE JAKO NOVÝ

Dnes navrhované a vyráběné motory jsou kompaktnější, než bývaly dříve, a přitom dokáží poskytovat vyšší výkony. Proto se více zahřívají a jsou zatěžovány vyšším tlakem, což urychluje degradaci oleje. Důsledkem toho je větší tření mezi kovovými částmi a vzrůstající riziko předčasné poruchy motoru.

VÝROBNÍ TECHNOLOGIE MOTOROVÝCH OLEJŮ MOHOU BÝT RŮZNÉ

Společnost Total věnovala 15000 hodin výzkumu, testování a vývoji oleje TOTAL QUARTZ ART (Age Resistance Technology = technologie zpomalující stárnutí). ART představuje průlomovou inovaci, která tím, že zvyšuje molekulární interakci, umožňuje maximální ochranu motoru.

OLEJ TOTAL QUARTZ S TECHNOLOGIÍ ART NABÍZÍ VAŠEMU MOTORU LEPŠÍ OCHRANU
A TÍM ZPOMALUJE JEHO STÁRNUTÍ.

PROČ ZVOLIT OLEJ TOTAL QUARTZ
S TECHNOLOGIÍ ART?

OPTIMÁLNÍ CHOD
MOTORU

TOTAL QUARTZ s technologií ART zvyšuje molekulární interakci a tím maximálně zvyšuje odolnost maziva vůči oxidaci a brání tvorbě usazenin. Váš motor proto stárne pomaleji.

DOKONALEJŠÍ OCHRANA PŘI
EXTRÉMNÍCH TEPLOTÁCH

TOTAL QUARTZ poskytuje vašemu motoru dokonalejší ochranu i při extrémně vysokých nebo nízkých teplotách.

AŽ O 4 %** VYŠŠÍ
ÚSPORA PALIVA

Menší tření mezi pohyblivými částmi motoru snižuje ztráty energie a umožňuje dosáhnout vyšších úspor paliva. Nižší spotřeba přináší také snížení emisí.

* Ve srovnání s platnými hodnotami odvětvových testů.
** Ve srovnání s výsledky platných testů provedených s olejem TOTAL QUARTZ INE DYNAMICS 0W-20.

PODROBNĚJI O TECHNOLOGII ART

Technologie ART představuje průlomovou inovaci, kterou vyvinuli naši inženýři. Zvyšuje interakci mezi molekulami oleje a tím vytváří supermolekulární strukturu. Ta příznivě ovlivňuje kvalitu ochranného olejového filmu, který pak lépe odolává extrémním teplotám, tlaku i tvorbě usazenin. TOTAL QUARTZ s technologií ART chrání všechny součásti vašeho motoru.

TOTAL QUARTZ: PRODUKTOVÁ ŘADA VHODNÁ PRO VŠECHNY VAŠE POŽADAVKY

Pro každý motor a do každého provozu existuje olej TOTAL QUARTZ. Nevíte, který zvolit? Prohlédněte si naši produktovou řadu a vyberte si ten, který je pro váš motor nejvhodnější.

Prohlédněte si naše výrobky
Často kladené otázky
Více informací