Skip to content

Oleje pro tváření kovů

MARTOL EP 1000 

Viskózní minerální olej vyvinutý pro velmi náročné tváření. Odolává extrémním tlakům, které zaručují nástrojům dlouhou životnost.

ISO – L-MHF

MARTOL EP 65, 100 CF 

Vysokotlaké tvářecí oleje vhodné pro materiály, které nesmí přijít do styku s chlorovanými výrobky. Určené pro operace tváření, ražení, vytlačování a tažení nízko až středněuhlíkových ocelí. Olejnatost, ochrana proti opotřebení a odolnost vůči extrémním tlakům propůjčují nástrojům dlouhou životnost a zajištují velmi dobrý stav povrchu lisovaných součástí, což vede ke snížení provozních nákladů. Splňují požadavky automobilového průmyslu. 

ISO – L-MHF

MARTOL LVG 25 AQ

Tvářecí olej s odparovými účinky bez obsahu VOC látek. Vhodný pro středně náročné tváření ocelí a neželezných kovů, zejména slitin hliníku. Zanechává velmi tenký film, který většinou nevyžaduje odmašťovací operace. Vykazuje vynikající smáčivost, jež zabezpečuje výborné pokrytí povrchu a prodlužuje životnost nástrojů.

ISO – L-MHF

MARTOL EV 10 AQ

Tvářecí olej s odparnými účinky bez obsahu VOC látek. Odpařitelný olej pro středně náročné tváření železných a neželezných kovů.Zanechává velmi tenký film, který ve většině případů nevyžaduje odmašťovací operace. Vykazuje velmi dobrou smáčivost, jež zabezpečuje výborné pokrytí povrchu a prodlužuje životnost nástrojů. Universální produkt pro celou řadu aplikací.