Skip to content

Folia

Folia

 

Řada FOLIA je revolucí v oblasti kovoobrábění. Je to kapalina na bázi biologických zdrojů a vody bez olejů a emulgátorů. S vysokou lubrifikační schopností a vynikajícím chladicím výkonem nabízí uživateli jedinečné řešení pro celou řadu kovoobráběcích operací.

TŘI HLAVNÍ VÝHODY: ZDRAVÍ, BEZPEČNOST A VÝKONNOST

Díky využití moderních technologií přinášíme na trh první a jedinou kovoobráběcí kapalinu nahrazující standardní oleje polymery s biosložkami, které poskytují nejlepší výkon pro zpracovatele i životní prostředí.

 

FOLIA

 

Icon

FOLIA je revoluční řešení v oblasti zpracování kovů. Nový produkt nabízí lepší výkon jak pro zpracovatele, tak i pro životní prostředí, a to využitím inovativních technologií, které nahrazují tradičně používané oleje bio polymery.

Inovace pro průmysl

FOLIA naplňuje závazek společnosti Total dodávat dostupnou, spolehlivou, čistou energii, která splňuje nejvyšší bezpečnostní a ekologické normy. Nová kapalina řeší tři hlavní otázky - zdraví, bezpečnost a životní prostředí - a zlepšuje pracovní podmínky našich zákazníků.

 

FOLIA

 

Tato nová kovoobráběcí kapalina je ukázkou naší schopnosti splnit potřeby zákazníků a neustále zlepšovat produkty Total. FOLIA přináší výrazné úspory nákladů na údržbu a obnovu výrobních nástrojů a navíc zlepšuje pracovní podmínky obsluhy.

 

Icon

Vyhověli jsme potřebám našich zákazníků a zásluhou této inovace jim můžeme nabídnout zdravější, bezpečnější a výkonnější řešení.