Skip to content

Výzkum

Skupina Total má v Evropě tři výzkumná centra zabývající se vývojem a zkoušením nových druhů asfaltů. Největší je centrální laboratoř CReS (Lyon, Francie) a dále vývojová střediska Preston (Velká Británie) a Brunsbüttel (Německo). Mají bohaté zkušenosti s vývojem pojiv pro různé evropské trhy. Vybavení moderními zařízeními umožňuje našim technologům pracovat na inovativních řešeních, která jsou odpovědí na stále se zvyšující nároky na vlastnosti asfaltu na českém a evropském trhu.

Asfalt
Asfalt
Asfalt

Vývoj je na základě pravidelných setkání s představiteli technologických center v Lyonu, Prestonu a Brunsbüttelu centrálně koordinován z Paříže. Zde jsou sdíleny nové technické poznatky a zkušenosti, aby bylo v rámci trvale udržitelného vývoje možné kontinuálně pracovat na vývoji pokročilých produktů.

asfalt-vyzkum-3.jpg

Neustálý vývoj pokládáme za alfu a omegu udržitelnosti a trvanlivosti všech našich produktů. S majoritními akcionáři a nezávislými výzkumnými orgány se účastníme projektů za účelem rozšíření povědomí odborné i laické veřejnosti o důležitosti těchto faktorů. Komunikace se zákazníky a technická podpora jsou základem udržení kultury neustálého vývoje.