Skip to content

AUTOMOBILY

automobilové oleje

Katalog automobilových olejů

řada ELF řada TOTAL

Nedělejte kompromisy. Vyberte si kterýkoli ze široké řady výrobků TOTAL – a máte jistotu nejvyšší kvality. Zaručíte vozu optimální péči. TOTAL a ELF, vysoce výkonné výrobky značek skupiny TOTAL, jsou vždy správnou volbou.

Bezkonkurenční výkon

Proč je TOTAL jednou z nejrespektovanějších značek na trhu? Protože udržujeme vysoké standardy a dbáme o výzkum a vývoj. Naše výrobky stále lépe:

Pomáháme vám správně se rozhodovat

Rozsáhlá nabídka skupiny TOTAL zahrnuje výrobky dvou značek: TOTAL a ELF. Chcete to nejlepší pro svůj automobil, prodejnu nebo servis? Obraťte se na nás. Rádi poradíme. Jsme hrdí na svou odbornost, vášeň a prestiž našich výrobků. S každým zákazníkem úzce spolupracujeme, abychom mu poskytli právě to, co potřebuje. A nezáleží na tom, zda pečuje o jediné vozidlo či početný vozový park.

Objevte naše produktové řady

ŘADA VÝROBKŮ TOTAL PRO AUTOMOBILY

Díky úsilí 110 vědců v našich dvou výzkumných centrech jsme vyvinuli TOTAL QUARTZ, komplexní řadu vysoce výkonných maziv pro osobní vozy, která byla laboratorně testována na nejpokročilejších zařízeních. Výsledkem spolupráce skupiny TOTAL se stájemi mnoha formulí jsou trofeje z velkých cen a mistrovství světa. Tato vazba na motorsport nám pomáhá provádět zásadní odvážné inovace, a to nejen v oblasti výkonu, ale také snižování spotřeby paliva, ochrany motorů a prodlužování jejich životnosti. Stejně důležitá jsou však i naše partnerství s výrobci automobilů.

SYNTETICKÁ MAZIVA

QUARTZ INEO FIRST 0W-30

Nejvyspělejší mazivo používající nejnovější technologie pro dosažení nízkého obsahu sulfátového popela a snížení množství emisí pro všechny naftové i benzínové motory. Speciální složení pro nejnovější motory koncernu PSA, vybavené moderními systémy pro snižování emisí. Vybavené vlastnostmi Fuel ECO, nabízí revoluční snížení spotřeby podle testů ACEA. Jeho výborná odolnost proti změnám teplot zaručuje dlouhou životnost součástí motoru a jeho optimální výkon za všech okolností.

ACEA C1, C2, PSA PEUGEOT CITROËN: B71 2312, MAZDA, JAGUAR, LAND ROVER, MITSUBISHI, dále splňuje požadavky JAGUAR, LAND ROVER a MITSUBISHI je-li požadováno ACEA C1.

více informací

 

QUARTZ INEO ECS 5W-30

Motorový olej s nízkým obsahem sulfátového popela schválený koncernem PSA pro prodloužení životnosti DPF. Olej je určen pro naftové i benzínové motory s nejnovější technologií úspory paliva. Vhodný pro poslední modely Citroën & Peugeot a pro jejich systémy řízení emisí.

ACEA C2, PSA Peugeot / Citroën B71 2290, splňuje požadavky značky Toyota.

 

QUARTZ INEO MC3 5W-40

Nové složení syntetického oleje s nízkým obsahem sulfátového popela pro naftové a benzinové motory. Odpovídá požadavkům značky Porsche. Splňuje technické požadavky i dalších německých výrobců (Mercedes-Benz a BMW), Opel, Vauxhall, Chevrolet, Hyundai-Kia a GM Dexos2. Vyvinutý speciálně pro motory vybavené zařízeními pro snižování emisí jako jsou filtr pevných částic nebo třícestný katalyzátor.

ACEA C3, API SN/CF, MB- schválení 229.51 zpětně kompatibilní s MB- 229.31, BMW LL -04 , VW 502.00/505.01, Porsche A40, splňuje požadavky Ford WSS -M2C 917-A a Fiat 9.55535-S2, , Dexos2™, (zahrnuje GM LL -A/B-025)

 

QUARTZ INEO LONG LIFE 5W-30

Nová generace olejů s nízkým obsahem sulfátového popela je určena pro všechny naftové i benzínové motory včetně nejmodernějších, které splňují emisní normu EURO V. Speciální složení pro splnění požadavků na dlouhý interval výměny motorového oleje vozů koncernu Volkswagen, prodloužení životnosti DPF. Optimalizován pro použití v systémech pro snížení emisí, jakým je například filtr pevných částic.

ACEA C3, VW 504.00/507.00, BMW LL -04, MB-schválení 229.51, zpětný soulad se schválením MB- 229.31, PORSCHE C30.

 

QUARTZ INEO MC3 5W-30

Nový syntetický olej s nízkým obsahem sulfátového popela pro naftové a benzinové motory. Složení odpovídá posledním schvalovacím parametrům německých výrobců (Mercedes-Benz a BMW). Zaručuje prodloužení intervalu výměny a životnosti DPF. Splňuje technické požadavky nejnovějších modelů značek Opel, Vauxhall, Chevrolet, Hyundai-Kia a GM Dexos2.

ACEA C3, API SN/CF, MB-schválení 229.51 a zpětně kompatibilní s MB- 229.31, BMW LL - 04, VW 502.00 / 505.01, splňuje požadavky KIA MOTORS CORPORATION, Dexos2TM (zahrnuje GM LL -A/B-025)

TOTAL QUARTZ 9000

QUARTZ 9000 0W-30

Perfektní syntetické mazivo vyvinuté pro naftové i benzinové motory, výrazně snižuje spotřebu. Zajistí vysoký výkon i v těch nejnáročnějších provozních podmínkách (městský provoz, rychlostní komunikace, dálnice). Stupeň “0W-” zaručuje výjimečnou viskozitu a snadné starty i při nízkých teplotách.

ACEA A5/B5, API SL/CF, splňuje požadavky VOLVO & FORD

 

QUARTZ 9000 FUTURE EcoB 5W-20

Produkt z nové generace motorových olejů snižujících spotřebu. Byl vyvinut zvlášť pro maximální ochranu benzinových a naftových motorů bez DPF. Podle testu ACEA snižuje spotřebu paliva o 3.55%. Zvlášť vhodnýpro benzinové motory Ford (kromě Ford Ka, Focus ST a Focus RS).

ACEA A1/B1, API SN, FORD WSS -M2C-948-B

 

QUARTZ 9000 FUTURE NFC 5W-30

Technologicky nejpokročilejší syntetický olej používající nejnovější technologie a snižující spotřebu paliva, vyvinutý pro nejnáročnější benzinové naftové motory. Je ho možné použít v extrémních provozních podmínkách. Zvlášť vhodný je pro motory vybavené turbodmychadlem, víceventilové motory a motory s přímým vstřikováním paliva. Díky mimořádně vysoké viskozitě nabízí výjimečnou odolnost proti oxidaci a snadné studené starty díky své mimořádné tekutosti.

ACEA A5/B5, A1/B1, API SL/CF, FORD WSS-M2C-913-D, VOLVO

 

QUARTZ RACING 10W-60

Syntetické mazivo vyvinuté na základě nejpřísnějších a výjimečných potřeb benzinových a naftových motorů používaných v oblasti motorsportu. Nabízí výbornou odolnost při velmi vysokých teplotách, maximální ochranuproti opotřebení a neuvěřitelnou odolnost vůči oxidaci.

API SL, vhodný pro BMW řady M

 

QUARTZ 9000 ENERGY 0W-30

Stoprocentní syntetické mazivo pro vysoké výkony moderních naftových a benzinových motorů. Výborná viskozita(stupeň 0W) pro snadné starty i při nízkých teplotách. Schváleno hlavními německými, francouzskými i americkými výrobci.

ACEA A3/B4, API SL/CF, VW 502.00/505.00, BMW LL -01, MB schválení 229.5, splňuje požadavky GM-LL -A/B-025

 

QUARTZ 9000 FUTURE GF5 0W-20

Spotřebu paliva snižující syntetický olej určený pro benzinové motory i bez systému následného zpracování výfukových plynů. Vyvinutý pro potřeby asijských a amerických výrobců, speciálně značek TOYOTA, MITSUBISHI a HONDA. Stupeň 0W-20 snižuje vnitřní tření motoru na minimum, takže motor může poskytnout maximální výkon a současně maximální úsporu paliva. Obzvlášť vhodný pro nejnovější motory vybavené technologií Stop & Start a hybridní motory, které vyžadují velmi tekuté syntetické motorové oleje.

API SN & ILSA C GF-5, TOYOTA, MITSUBISHI, HONDA

 

QUARTZ 9000 5W-40

Vysoce výkonný syntetický motorový olej pro benzinové a naftové motory bez technologie DPF umožňuje dlouhé intervaly výměny. Zvlášť stabilní výkon po celou dobu životnosti jak při studených startech, tak i při vysokých teplotách.

ACEA A3/B4, API SM/CF, PSA B71 2296, VW 502.00/505.00, MB schválení 229.3, BMW LL -01, Porsche A40

Polosyntetická maziva

QUARTZ 7000 10W-40

Polosyntetický olej pro benzinové a naftové motory, vyvinutý pro běžné podmínky a městský provoz pro benzínové a naftové motory. Výborně chrání motor a jeho nejdůležitější části proti opotřebení a korozi (ventily, kroužky, písty, vložky válce apod.).

ACEA A3/B4, API SL/CF, PSA B71 2294 & 71 2300, MB 229.1, VW 501.01 / 505.00

 

Řada výrobků ELF pro automobily

 

Výběr správného oleje je v současnosti důležitější než kdy dříve. Značka ELF, součást Skupiny TOTAL, vytváří výhradně oleje splňujícící, až překračující normy (API, ACEA, SAE, atd.) dnešních automobilů a vysoce výkonných motorů.

ELF je dodavatelem nejdůležitějších závodních soutěží jako jsou WSR a Rallye Paříž Dakar a vyvíjí motorové oleje na základě zkušeností ze závodních drah. Na výzkumu a podílejí se také na velkém množství partnerů z řad automobilových výrobců.

Nahoru

ELF FULL-TECH

EVOLUTION FULL-TECH FE 5W-30

Nejvyšší řada maziv snižujících spotřebu, vychází ze syntetické technologie ELF. Je určena k mazání motorů osobních automobilů, zaručuje kompatibilitu se systémy následného zpracování výfukových plynů. Doporučená pro naftové motory splňující emisní normy EURO IV a EURO V. Vhodná pro nejnovější vozy Renault vybavené filtrem pevných částic.

ACEA C4, RN0720

 

EVOLUTION FULL-TECH MSX 5W30

Nejvyšší řada maziv vycházející ze syntetické technologie ELF je určena pro mazání benzinových a naftových automobilových motorů.Zaručuje kompatibilitu se systémy následného zpracování výfukových plynů.

ACEA C3, API SN/CF, VW 502.00/505.01, Dexos2™, BMW LL-04, MB schválení 229.51

 

EVOLUTION FULL-TECH LLX 5W-30

Nejvyšší řada maziv vycházející ze syntetické technologie ELF je určena do benzínových i naftových motorů osobních automobilů. Zaručuje kompatibilitu se systémy následného zpracování výfukových plynů. Doporučená pro motory splňující emisní normy EURO V. Vyvinutá speciálně pro použití ve vozech koncernu Volkswagen.

ACEA C3, VW 504.00 / 507.00, PORSCHE C30, BMW LL-04, MB schválení 229.51

ELF EVOLUTION 900

EVOLUTION 900 FT 0W-30

Nejvyšší řada maziv snižujících spotřebu, vycházející ze syntetické technologie ELF. Je určena k mazání motorů osobních automobilů. ZAručuje kompatibilitu se systémy následného zpracování výfukových plynů. Doporučená pro naftové motory splňující emisní normy EURO IV a EURO V. Vhodná pro nejnovější vozy Renault vybavené filtrem pevných částic.

ACEA A3/B4, API SL/CF, VW 502.00 / 505.00, RN0700, BMW LL-01, MB-schválení 229.5, GM-LLA025 / B025

 

EVOLUTION 900 SXR 5W-40

Nejvyšší řada maziv vycházející ze syntetické technologie ELF je určena k mazání všech naftových motorů osobních automobilů. Je vhodná i pro motory vybavené nejnovějšími technologiemi.

ACEA A3/B4, API SM/CF, RN0710, RN0700

 

EVOLUTION 900 SXR 5W-30

Nejvyšší řada maziv snižující spotřebu, vycházející ze syntetické technologie ELF. Je určena k mazání všech benzinových i naftových motorů osobních automobilů. Zvlášť vhodná pro splnění náročných požadavků na oleje do naftových motorů s přímým vstřikováním, u nichž je kvalita oleje velmi důležitá

ACEA A5/B5, API SL/CF, RN0700 (kromě 2.0 16V Renault Sport, 2.0 T Renault Sport, V6 Renault Sport)

  

EVOLUTION 900 NF 5W-40

Nejvyšší řada maziv vyrobených syntetickou technologií ELF je určena pro mazání všech benzinových (víceventilových, přeplňovaných, s katalyzátorem i bez) a naftových (přeplňovaných i atmosférických) motorů osobních a dodávkových automobilů, které nejsou vybaveny filtrem pevných částic.

ACEA A3/B4, API SL/CF, VW 502.00 / VW 505.00, PORSCHE A40, MB-schválení 229.3

 

EVOLUTION 900 CRV 0W-30

Nejvyšší řada maziv snižující spotřebu, vycházející ze syntetické technologie ELF je určena k mazání technologicky nejpokročilejších benzinových i naftových motorů osobních automobilů. Byla vyvinuta speciálně kprodloužení intervalů výměny oleje.

ACEA A5/B5, VW 503.00 / VW 506.00 / VW 506.01

ELF EVOLUTION 700

EVOLUTION 700 STI 10W-40

Vysoce výkonné mazivo vycházející z polosyntetické technologie ELF je zvlášť určené k mazání všech benzinových a naftových motorů. Splňuje parametry nejnovějších technologií přímého vstřikování.

ACEA A3/B4, API SL/CF, VW 501.01 / 505.00, MB-schválení 229.1

 

Nahoru