Skip to content

TOTAL TRUCK SOLUTIONS PORTÁL

Digitální svět zpravodajství pro profesionální přepravce od značky TOTAL. Jsme partnerem profesionálních řidičů a přepravců.

Internetová platforma prezentuje produkty a služby společností TOTAL, AS24 a EuroVAT.

Nabízí informační služby přizpůsobené potřebám odvětví silniční dopravy a také služby cílené na problematiku společností z oblasti přepravních společností.

První verze portálu byla zveřejněna on-line ve Velké Británii a následně v České republice. Slouží stejně dobře fleet managerům, řidičům profesionálům, spedičním firmám i servisním technikům. Při první návštěvě portálu vyplní uživatelé svůj profil a tím získají přímý přístup k různým užitečným informacím.

Získáte informace, jak získat zpět napříč Evropou již zaplacené DPH a spotřební daň z pohonných hmot, což může být časově náročné a komplikované. Se službou EuroVAT vyřešíme tyto záležitosti za vás.

Naše specializovaná elektronická databáze a vyhledávač stanic AS24 Station Finder vám pomůže najít nejbližší čerpací stanici přímo z kabiny. Po zadání vyhledávaného místa rychle najdete konkrétní čerpací stanici.

S kartou AS24 Eurotrafic nebo mýtnou jednotkou PASSango budete mít možnost platit mýto a využít dalších výhod na čerpacích stanicích napříč Evropou.

TOTAL TRUCK SOLUTIONS

  • Poskytuje informace na míru pro uživatele: personifikované novinky, dopravní zpravodajství a seznam bezpečných parkovacích míst i čerpacích stanic.
  • Nabízí specifický obsah přizpůsobený potřebám uživatelů.
  • Prezentace široké škály produktů a služeb společnosti Total
    (analýza oleje, AdBlue, Palivová karta AS24).
  • Informace pro manažery podnikových řešení.
  • Poradnu z oblasti motorových olejů a vrácení spotřební daně z nafty.

Navštívit portál