Skip to content

Naše služby

Společnost Skupina TOTAL se nesoustředí pouze na prodej vysoce kvalitních výrobků. Záleží nám také na spolupráci a podpoře vás, našich vážených zákazníků, a přejeme si, abyste ve svém podnikání plně využili výhod naší produktové nabídky.

Naše široké spektrum konzultačních a podpůrných služeb je navrženo tak, aby vám pomohlo optimalizovat využití maziv skupiny TOTAL a váš byznys vzkvétal.

Optimalizace provozních nákladů

Předcházejte ztrátám a udržujte svůj strojový park v optimálním chodu za pomoci naší služby ANAC, která poskytuje ucelenou škálu systémů pro analýzu a monitorování olejů a chladicích kapalin za provozu.

Zjistěte, jak vám ANAC může vylepšit vaše podnikání .

Porozumění specifikacím od výrobce

Navštivte naše webové stránky a zjistěte si více o tom, který olej je pro vaše vozidlo ten pravý. Využijte služby LUBADVISOR

Efektivní způsob fakturace

Použijte naši službu DocOnline – elektronická fakturace. Pro rychlejší, bezpečný, pohodlný, bezplatný a šetrný způsob fakturace.

Zjistěte si více o naší službě DocOnline.

Technická školení

Získejte z výrobků Skupiny TOTAL maximum a vylepšete své podnikání tím, že se zúčastníte našich programů s technickým školením.

Zjistěte si více o programech technických školení společnosti TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.

TOTAL TRUCK SOLUTIONS

Digitální svět zpravodajství pro profesionální přepravce od značky TOTAL. Internetová platforma prezentuje produkty a služby společností TOTAL, AS24 a EuroVAT.

Zjistěte více o TOTAL TRUCK SOLUTIONS.