Motorsport - TOTAL ČR

Motorsport

Formule 1 - Abu Dhabi výsledky

Poslední 19. Grand Prix sezóny vyhrál Nico Rosberg a připsal si tak třetí vítězství v řadě.

Piloti Infiniti RedBull Racing, D. Ricciardo a D. Kvyat skončili na 6. a 10. místě.

Po dlouhé a náročné sezóně se v mistrovském žebříčku pilotů D. Kvyat umístil na 7. příčce a D. Ricciardo hned za ním na 8. místě.

Zdroj: DPPI

F1

 

WRX – Argentina výsledky

WRX

V posledním závodě mistrovství světa v rallycrossu 2015 v Argentině skončil Timmy Hanssen v semifinále mimo trať a celkově dojel šestý.

I přes frustrující závěr sezóny končí Timmy Hansen mistrovství světa v rallycrossu 2015 jako vicemistr na celkovém druhém místě a jeho týmový kolega Davy Jeanney vystoupal v žebříčku pilotů až na 5. příčku. Celkově pro Team Peugeot Hansen za volantem vozu 208 WRX získali 5 vítězství a 11 umístění a tým se tak mohl radovat z mistrovského poháru konstruktérů.

Blahopřejeme Petteru Solbergovi, který se s podporou Total Nordic stal po druhé v řadě králem světového šampionátu v rallycrossu.

Total děkuje celému týmu za skvělou sezónu!

Zdroj: Peugeot Sport
 


 

WTCC – Výsledky

Poslední závod sezóny v Kataru byl pro Citroën Racing velmi emotivním víkendem. Současně to byl první závod, který se jel za tmy, jen v záři reflektorů. “Pechito” Lopez a Yvan Muller vyhrál každý jeden závod.

Pro Sebastiena Loeba a celý tým to byl velmi silný okamžik, byl to totiž poslední závod po 15 letech společné a velmi úspěšné kariéry.

Rádi bychom poblahopřáli týmu i všem jezdcům za tuto neuvěřitelnou sezónu! Gratulujeme, mistři!
 

Zdroj: Citroën Racing

WTCC

 

Formule 1 - Brazílie výsledky

F1

V náročné předposlední Grand Prix sezóny v Interlagos skončil Dany Kviiat sedmý po tvrdém boji s Hülkenbergem o 6. místo. Daniel Ricciardo startoval kvůli změně pohonné jednotky z 19. pozice a po penalizaci Maldonada postoupil na 11. místo.

Zdroj: DPPI
 


 

WRC - Rally Velká Británie - výsledky

Výborným výkonem, který K. Meeke předvedl tento víkend v posledním kole sezóny, se umístil na druhém místě, zatímco M. Otsberg dojel sedmý.

Total blahopřeje týmu Citroën Racing Team k druhému místu v letošním šampionátu poháru konstruktérů. Na stupních vítězů stál tým v průběhu sezóny celkem šestkrát, z toho v Argentině si připsal dokonce jeden double. Týmoví jezdci M. Otsberg a K. Meeke se v žebříčku pilotů šampionátu umístili na 4. a 5. místě.

Zdroj: Citroën Racing

WRC

 

Asian Le Mans – 2. kolo - Sepang výsledky

ALMS

Total, oficiální partner asijské série Le Mans, s napětím sledoval druhý podnik světového šampionátu, který se jel na mezinárodním okruhu v malajském Sepangu.

A i zde na nejvyšší stupeň vítězů vystoupili Shinji Nakano a Thomas Leutwiler. Jejich speciál Race Performance Oreca 03 R Judd se startovním číslem 8 projel cílem před vozem 25 týmu Algarve Pro Racing Ligier JS P2 s Michaelem Munemannem, Deanem Koutsomidisem a Jamie Winslowem za volantem. Třetí místo na stupních vítězů v LM P2 patřilo triu William Lok, Tack Sung Kim a Richard Bradley ve voze 99 Eurasia Motorsport Oreca 03R Nissan.

Zdroj: Asian Le Mans Series


 

Moto GP Moto 2 – Valencie výsledky

Víkend ve Valencii byl v kategorii Moto GP pro Scotta Reddinga z týmu Team Estrella Galicia 0,0 Marc VDS nejobtížnějším z celé sezóny, i přesto však bojuje o body v žebříčku MotoGP.

Tito Rabat ukončil svoji kariéru v Moto2 na výbornou, když si po vynucené zotavovací pauze před vyprodaným hledištěm ve Valencii dojel v závěrečném závodě sezóny pro další, již 13. vítězné vavříny. Jezdec se opět dostal do čela pelotonu, suveréně vedl všech 18 kol a svou jízdu v posledním závodě Moto2 korunoval zaslouženým vítězstvím.

Také Álex Márquez ukončil sezónu bodovaným výsledkem na 12. pozici.

Externí odkaz: Facebook

Zdroj: DPPI

Moto GP Moto 2 Valencia


 

WTCC – Buriram výsledky

wtcc-buriam

GRATULUJEME JOSÉ MARÍA LÓPEZOVI, KTERÝ OBHÁJIL TITUL MISTRA SVĚTA!

Vítězstvím v 1. závodě a 3. místem ve 2. závodě vybojoval José María López s týmem Citroën Total svůj druhý titul mistra světa FIA World Touring Car Championship v řadě. Argentinský jezdec má za sebou opravdu skvělou sezónu!

Sébastien Loeb se po diskvalifikaci Tiaga Monteira pro nedodržení technických podmínek posunul ve druhém závodě na 1. místo.

Diskvalifikace zahýbala i s celkovým pořadím ve světovém šampionátu; Sébastien Loeb se posunul na druhou pozici o pět bodů před Yvana Mullera.

Podívejte se na video Citroënu:
Externí odkaz - Facebook

Zdroj: DPPI
 


 

Formule 1 - GP Mexiko

Svůj návrat na GP Mexika po 23 letech oslavil N. Rosberg čtvrtým vítězstvím v sezóně, když konečně překonal svého týmového kolegu Lewise Hamiltona.

Naši Red Bull piloti Daniil Kvyat a Daniel Ricciardo obsadili v Top 5 čtvrtou a pátou pozici.

Zdroj: DPPI

f1-mexico

 

WEC – Šanghaj - výsledky

wec-šanghaj

Po prvním pódiu v šestihodinovém závodě ve Fuji si tým Signatech Alpine připsal své první vítězství ve světovém šampionátu World Endurance Championship. Gratulujeme posádce ve složení Nelson Panciatici, Paul Loup Chatin a nováčkovi týmu Tomu Dillmannovi k tomuto úspěchu. Elf je hrdý, že může být partnerem tak silného týmu!

Zdroj: Signatech Alpine - DPPI


 

Formule 1 - VC Ameriky - výsledky

Tohle byla vydařená Grand Prix! Předjíždění na všechny způsoby, akce stíhá akci, zkrátka opravdová show, o kterou se mimo jiné postaralo i počasí!

Infiniti Red Bull Racing se v první části závodu dělil o vedení s Mercedesem, přičemž vozy Daniela Ricciarda i Daniila Kvyata se držely v čele pole. Nakonec skončil Daniel na 10. pozici a Daniil havaroval v posledním kole.

Blahopřejeme Lewisu Hamiltonovi k jeho třetímu mistrovskému titulu!

Zdroj: DPPI

F1

 

Moto GP/Moto 2 - Malajsie - výsledky

moto-GP

V Moto GP znovu 1bodový zisk pro Scotta Reddinga, který v nelehkém souboji kandidátů o titul mistra světa skončil na 11. místě (Team Estrella Galicia 0,0 Marc VDS).

I přes dobrý pocit, který ze svého stroje Alex Marquez měl, nedokončil tento víkend po pádu v pátém kole závod. Jeho týmový kolega, Tito Rabat, se po zranění zotavuje doma ve Španělsku.

Zdroj: DPPI


 

WRC - Rallye Catalunya - výsledky

Náš partner Citroën Racing má za sebou skvělý víkend! Na Rally Catalunya se oba jeho vozy umístily v Top 5. Konkrétně M. Otsberg na 4. místě, a K. Meeke v těsném závěsu na 5. pozici, a upevnily tak druhé místo týmu v šampionátu konstruktérů.

Total srdečně blahopřeje posádce Quentin Gilbert a Renaud Jamoul k jejich mistrovskému titulu v juniorském světovém šampionátu Junior WRC 2015.

Zdroj: Citroën Racing

WRC

 

Moto GP Moto 2 – Velká cena Austrálie - výsledky

gp-australie

Scott Redding (Team Estrella Galicia 0,0 Marc VDS) skončil v kategorii MotoGP na 11. místě s 20vteřinovým odstupem od vítěze závodu, Marca Marqueze. Pro Scotta je to již sedmé bodované umístění v řadě od začátku sezóny.

Navzdory 18. startovní pozici Alex Marquez vybojoval v kategorii Moto 2 povzbudivé 9. místo.

Šestým umístěním v první desítce Španěl v této sezóně potvrzuje svou stále se zlepšující formu.

Jeho stájový kolega Tito Rabat se ani tentokrát nemohl kvůli zranění závodu zúčastnit.

Zdroj: DPPI


 

World Series by Renault – Jerez výsledky

Poslední závod tohoto víkendu byl i závěrem letošní sezóny World Series by Renault.

Gratulujeme novým šampionům WSR: Oliveru Rowlandovi v kategorii Formula 3.5 Series, Jacku Aitkenovi ve třídě Formula 2.0 Series, Andreu Pizzitolovi v Renault Sport Trophy Elite, Dario Capitaniovi v Renault Sport Trophy Prestige, a posádce Dario Capitanio - David Fumanelli ve vytrvalostní kategorii Endurance.

Spolu se značkou ELF jsme hrdí na to, že jsme partnery WSR již od roku 2005.

world-series-renault

ELF se během tohoto závěrečného podniku sezóny stal sponzorem závodního vozu RS01 hostujícího závodě v Renault Sport Trophy s legendami Jeanem Ragnottim a Nelsonem Panciaticim za volantem.

Zdroj: Renault Sport


 

Rallycross – Itálie, výsledky

rallycross-italy

Total je hrdým partnerem týmu Peugeot, který zajistil titul mistra světa mezi týmy v Mistrovství světa FIA v rallycrossu 2015!

S náskokem 63 bodů a jedním zbývajícím kolem byl tým Peugeot Hansen tento víkend v Itálii korunován králem světového šampionátu v rallycrossu 2015.

Dostatek bodů na mistrovský titul si Timmy Hansen a Davy Jeanney zajistili již v semifinále.

Zdroj: Peugeot Sport


 

Superbike - Katar výsledky

V posledním závodě sezony 2015 si jezdci Kawasaki Racing Teamu, J. Rea a T. Sykes, v prvním kole předávali štafetu v boji o první místo. Jejich souboj nakonec skončil 2., resp. 3. místem.

Ve druhém kole vystoupil Tom Sykes na stupně vítězů podruhé, tentokrát na 3. místo.

Gratulujeme jezdcům a celému týmu za jejich strhující výkon v letošní sezóně!

Zdroj: Kawasaki Racing Team

superbike-katar

 

Asian Le Mans - Japonsko - výsledky

asian-lms

Total, oficiální partner asijské série Le Mans, bedlivě sledoval úvodní podnik světového šampionátu v japonském Fuji.

Shinji Nakano a Nicolas Leutwiler, posádka týmu Race Performance s prototypem Oreca 03 R Judd, se stali absolutními vítězi prvního závodu sezóny 2015/2016. Cílovou čáru projeli s jednokolovým náskokem a zahájili tak sézónu téměř perfektním výkonem.

Zdroj: Asian Le Mans Series


 

ERC - Seajets Acropolis Rally

Za neutěšeného počasí během letošního Rally Acropolis obhájili piloti Peugeot Rally Academy druhé místo. Jejich týmoví kolegové Charles Martin a Thierry Salve ze závodu odstoupili. Nedávné silné déště v řecké oblasti Loutraki donutily pořadatele zkrátit původně plánovanou úvodní etapu o více než 40 km.

Zdroj: Peugeot Sport

erc

 

Formule 1 - Rusko - výsledky

f1-russia

Dany na domácí půdě jel skvěle a dlouho se držel na 5. pozici. Naděje na 4. místo v cíli však v druhé části závodu překazila nešťasná mechanická závada.

Blahopřejeme týmu MERCEDES AMG PETRONAS k jeho druhému vítězství v řadě a mistrovskému poháru konstruktérů 2015!

Zdroj: DPPI


 

Moto GP Moto 2 - Velká cena Japonska - výsledky

Stájový jezdec týmu Team Estrella Galicia 0,0 Marc VDS, Scott Redding, se na Velké ceně Japonska umístil v kategorii Moto GP v první desítce a dosáhl tak svého cíle. Závod na okruhu v Motegi se jel v hustém dešti a podmínky byly mimořádně obtížné.

V polovičním závodě Moto 2 na Velké ceně Japonska, jejíž start musel být vzhledem k dešti a mlze o hodinu posunutý, se Álex Márquez dostal mimo dráhu. Tato exkurze ho stála umístění v top pětce a znamenala propad na 18. místo. Tito Rabat se závodu z důvodu zranění neúčastnil. 

Titul mistra v kategorii Moto 2 tak získal francouzský jezdec Johann Zarco (Team Ajo Motorsports). Blahopřejeme!

Zdroj: DPPI

moto-gp-japan

 

Moto GP Moto 2 -  jezdci světového šampionátu 2016

pilot

Blahopřejeme a držíme palce Tito Rabatovi, který nahrazuje Scotta Reddinga a příští sezónu bude hájit barvy týmu Team Estrella Galicia 0,0 Marc VDS v kategorii Moto GP. Děkujeme Scottovi za jeho přínos týmu a přejeme mu hodně úspěchů v další kariéře.

Stájovými jezdci týmu Estrella Galicia 0,0 Marc VDS v kategorii Moto 2 se pro světový šampionát 2016 stávají Álex Márquez a Franco Morbidelli.

Zdroj: DPPI


 

Peugeot 2008 DKR15 + Rally Maroko

PEUGEOT 2008 DKR15 s posádkou Sébastien Loeb a Daniel Elena úspěšně zakončili debutové cross-country rally, které je pro tým Peugeot Total důležitou přípravou na blížící se zkoušku ohněm - Dakar 2016.

Ujeté kilometry jsou velmi cennou zkušeností v rámci přípravy týmu Peugeot Total na Dakar 2016, která pokračuje i příští týden náročným osmidenním testem s vozem PEUGEOT 2008 DKR16 v marockém Erfoudu. Všechny čtyři posádky týmu snů se pak společně sejdou, aby probraly další vývoj nového vozu.

Zdroj: Peugeot Sport

Rally-du-Maroc

 

WEC - Japonsko - výsledky

wec-japan

Během 6 hodin trvajícího závodu v japonském Fuji se na Team Signatech-Alpine usmálo štěstí.

Tým předvedl perfektní závod a v kategorii LM P2, a stanul ve FIA WEC poprvé na stupních vítězů. Nechme se překvapit, jak se Nelson Panciatici, Paul-Loup Chatin & Vincent Capillaire za volantem Alpine A450b vypořádají s další výzvou za 3 týdny v čínské Šanghaji.

Zdroj: Renault Signatech Alpine compte Flickr - DPPI


 

WRC - Korsika - výsledky

Citroën Total Abu Dhabi World Rally Team získal o víkendu na Korsice důležité body do výsledného bodování v poháru konstruktérů. Zasloužil se o ně 4. místem K. Meeke a 6. místem M. Ostberg.

Zdroj: DPPI

Korsika

 

WRX - Turecko - výsledky

Turecko

Další vítězství pro Timmy Hansena a páté místo pro jeho stájového kolegu Davida Jeanneyho v dalším kole Mistrovství světa FIA v rallycrossu 2015 v Turecku. Konkurence ovšem tentokrát byla mimořádně neodbytná! Peugeot 208 WRX letos zažívá famózní sezónu - celkem pět vítězství a do konce zbývají už jen 2 kola.

Zdroj: Peugeot Media


 

WSBK - Magny-Cours - výsledky

Jonathana Reu už nikdo nezastaví - náš nový mistr světa exceloval na francouzském okruhu Magny-Cours skvělým doublem! Jeho týmový kolega Tom Sykes bude za dva týdny na závěr sezóny v Kataru bojovat o druhé místo.

Zdroj: DPPI

Magny_Cours

 

Formule 1 - VC Japonska - výsledky

f1-japan-gp

Velká cena na okruhu v Suzuce přinesla oběma pilotům stáje Infiniti Red Bull Racing veliké zklamání. Oba během závodu čelili problémům, které Daniila Kvyata odsunuly na 13. pozici a Daniela Ricciarda dokonce až na 15. místo.

Doufáme, že naši piloti zažijí na VC Ruska za dva týdny více radosti.

Zdroj: DPPI


 

WSR - Le Mans - výsledky

Září bylo v kalendáři World Series by Renault doslova nabité a minulý týden se celý Renault podnik opět vrátil do Le Mans.

Diváci viděli korunovaci Olivera Rowlanda a Fortec Motorsports v kategorii Formula Renault 3.5 Series a zisk mistrovských titulů pro Daria Capitania a Davida Fumanelliho v Renault Sport Trophy.

Kromě toho byli fanoušci svědky sílícího boje v Eurocup Formule Renault 2.0 a v neposlední řadě Sébastien Buemi pobavil hlediště v Infiniti Red Bull Racing Show. Finále sezóny v Jerezu bude jistě velkolepé!

Zdroj: DPPI

le-mans-wsr

 

Moto GP / Moto 2 - Aragon - výsledky

moto-gp-aragon

V kategorii Moto GP skončil Scott Redding (z týmu Team Estrella Galicia Estrella Galicia 0,0 Marc VDS) na okruhu Motorland Aragon Circuit na 12. pozici. Plného pozitivních očekávání po skvěle zajetém posledním závodě v Misanu a jeho prvním vítězství v královské kategorii ho technické problémy donutily v posledním kole zpomalit, což znamenalo propad na 10. pozici.

Tito Rabat (Team Estrella Galicia 0,0 Marc VDS) v Moto 2 pokračoval ve svém vítězném tažení a již podruhé v této sezóně se radoval z vavřínů pro vítěze. Nadějný Alex Márquez znovu ukázal, jak tvrdě na sobě pracuje a stoupá ve střední kategorii vzhůru. Úřadující mistr světa Moto3 odvedl skvělou práci, v 15. kole však po chybě přišel pád a s ním i výsledné 8. místo.

Zdroj: DPPI


 

WTCC - Šanghaj - výsledky

Blahopřejeme našim pilotům z Citroën Racing Team, kteří v Číně tento víkend odvedli opravdu skvělou práci! Již podruhé za sebou se Citroën stává ve FIA WTCC mistrem světa.

V prvním závodě obsadili José Maria Lopez, Yvan Muller a Sébastien Loeb všechny stupně vítězů, ve druhém závodě skončil Yvan Muller na prvním místě, José Maria Lopez na třetím následován Sébastienem Loebem na čtvrtém místě.

Ma Qing Hua dojel v prvním závodě desátý a ve druhém osmý.

Zdroj: DPPI

wtcc-china

 

WSBK - Bol d’Or - výsledky

Bol_dOr

Uhádnete, který tým byl tento víkend nejúspěšnější?

První nápověda: vyhrál 79. ročník Bol d’Or na okruhu Circuit Paul Ricard v Le Castellet 9.

Druhá nápověda: po závodu v Jerez ovládl šampionát 2015 WSBK a získal pohár konstruktérů a pilotů!

Třetí nápověda: v Jerez vyhrál s Kenanem Sofuoglu závod kategorie Supersport.

Odpověď: Kawasaki/Elf.

Zdroj: DPPI


 

FORMULE 1 – Velká cena Singapuru

Na Velké ceně Singapuru dojel Daniel Ricciardo druhý a zajistil si druhé podium v tomto roce. Daniil Kvyat skončil na 6. místě a oba tak pro Infiniti Red Bull Racing Team získali do celkového hodnocení cenných 26 bodů.

Zdroj: DPPI

F1 singapore

 

WRX – VC Španělsko

WRX Španělsko

Pilot Peugeot 208 WRX stanul již podesáté na stupních vítězů! Timmy Hansen skončil v Barceloně na třetím místě a Davy Jeanney v těsném závěsu na čtvrté pozici. Team Peugeot Hansen se díky tomuto závodu stále drží v čele žebříčku FIA WRC a zvyšuje svůj náskok na rozdíl 77 bodů.

Gratulujeme také Petteru Solbergovi k jeho 3. vítězství v sérii mistrovství světa v rallycrossu FIA 2015, kterým si upevnil svou vedoucí pozici v šampionátu.

Zdroj: Peugeot Media


 

MOTO GP - MOTO 2 - Misano výsledky

Blahopřejeme Scottu Reddingovi k jeho prvnímu vítězství s týmem Estrella Galicia 0,0 Marc VDS v kategorii Moto GP. Současně to bylo poprvé od roku 1979, kdy na stupních vítězů v Moto GP stanuli společně dva Britové.

Uznání si zaslouží i Tito Rabat, který na stupně vítězů v Moto 2 vystoupil v této sezóně již po osmé. Druhé místo si po neuvěřitelně pomalém startu musel tentokrát těžce vybojovat.

Zdroj: DPPI

Misano

 

FORMULE 1 - Monza - výsledky

F1 Monza

Závod v Monze, kde se naši piloti Daniel Ricciardo a Daniil Kvyat propracovávali ze zadních startovacích pozic, byl velmi náročný. Nicméně i přesto získali v celkovém hodnocení šampionátu cenných 5 bodů za 8. a 10. místo.

Zdroj: DPPI


 

WRX – Francie výsledky

Na domácí půdě se Timmy Hansen se svým Peugeotem 208 WRX těšil dalším vítězným vavřínům!

Je to už čtvrté vítězství v této sezóně pro 208 WRX! Další výzvou je závod ve Španělsku, který se jede za dva týdny.

Zdroj: Peugeot Media

WRX-France

 

MOTO GP - MOTO 2 - Silverstone výsledky

Moto GP 2 Silverstone

Uplynulý víkend Moto GP v Silverstone byl pro tým Estrella Galicia 0,0 Marc VDS velmi úspěšný, a to i navzdory mokré trati.

Scott Redding skončil na šestém místě v Moto GP, což je jeho zatím nejlepší umístění v této sezóně. Stejně dobře se v Silverstone představil i Alex Marquez, který v Moto 2 dosáhl na čtvrtou, nejlepší pozici ve své kariéře v této kategorii. A Titot Rabat se radoval ze zaslouženého třetího místa.

Zdroj: DPPI


 

WEC - Nurburgring výsledky

Podruhé v roce se tým Signatec-Alpine a jezdci Nelson Panciatici, Paul-Loup Chatin a Vincent Capillaire umístili mezi top 5 a v šestihodinovém závodu na Nürburgringu obsadili páté místo. Další zastávka bude už za 3 týdny v americkém Austinu.

Zdroj: Alpine

WEC Nurburgring

 

WRX – Norsko

WRX-Norsko

Timmy Hansen a David Jeanney se po 2 vítězstvích a druhém místě za poslední 3 kola vracejí zpět do Evropy a jsou připraveni své vítězné tažení ještě prodloužit… Čeká je zkouška ohněm v Norsku!

Zdroj: Peugeot Media


 

WRC - Německo

DS3 WRC se tento víkend přesouvá do Německa na asfalt. Do boje v Trieru vyrazí 3 vozy DS3 WRC v obsazení Mads Østberg/Jonas Andersson, Kris Meeke/Paul Nagle a Stéphane Lefebvre/Stéphane Prévot.

WRC-Německo

 

Velká cena České republiky - výsledky

Velká cena ČR

Náročné klimatické podmínky 12. závodu sezóny v MotoGP a chybějící jistota ve vedení stroje RC213V odsunuly po tvrdém boji Scotta Reddinga (Estrella Galicia 0,0 Marc VDS) až na výslednou 12. příčku.

V kategorii Moto 2 slavil Tito Rabat z týmu Estrella Galicia 0,0 Marc VDS druhé místo a Alex Marquez skončil čtvrtý. Rabat předvedl další vyrovnaný výkon a svou jízdou stanul v této sezóně již po šesté na stupních vítězů. Alex Márquez se radoval ze svého dosud nejlepšího umístění po přestupu do Moto2.

Zdroj: DPPI


 

WSBK – USA výsledky

Kawasaki Racing Team se i po dalším závodě, který se jel tento víkend v kalifornské Laguna Seca, drží v čele šampionátu WSBK! V obou závodech se Tom Sykes a Jonathan Rea umístili na 2. a 3. místě. Jonathan Rea vede šampionát s 407 body následován Tomem Sykesem s 282 body na druhém místě.

Zůstaňte s námi ve spojení a sledujte výsledky dalšího závodu, který se jede za 2 týdny v Malajsii.

Zdroj: Kawasaki Racing Team – GeeBee Images

DS3-new-livery

 

WTCC – Vila Real výsledky

wtcc-vila

Závěrem evropské části sezony FIA WTCC zakončil Citroën Racing svou nadvládu dvakrát prvním-druhým místem: José Maria Lopez a Sébastien Loeb v 1. závodě, a Ma Qing Hua a Yvan Muller v závodě 2. Po 14 vítězstvích v celkem 16 závodech může tým s klidným svědomím zamířit na další sérii závodů na asijský kontinent.

Zdroj: Citroën Racing


 

MOTO GP – MOTO 2 – Německo výsledky

Pro jezdce týmu Estrella Galicia 0,0 Marc VDS, Scotta Reddinga, byl závod v Německu velmi frustrující záležitostí. Svou jízdu ukončil hned po prvním kole, i když si v kategorii Moto GP tým dělal naděje na umístění na prvních 8 příčkách.

V závodě Moto 2 se jeho týmový kolega Tito Rabat dostal až na dosah svého prvního pódiového umístění. Před poslední zatáčkou ho však o medailové místo připravil Franco Morbidelli. Obtížný víkend to byl i pro Rookie Alexe Marqueze, který skončil po 2 sobotních srážkách osmnáctý.

Zdroj: DPPI

moto-gp-germany

 

Formule 1 – GP Velké Británie

f1-gb

Na okruhu v Silverstonu se Daniil Kvyat z týmu Infiniti Red Bull Racing vynikající jízdou prosadil na šesté místo. Jeho stájový kolega Daniel Ricciardo byl nucen odstoupit ze závodu pro technické problémy.

Zdroj: DPPI


 

Výsledky WTCC Francie

Po 7. kole WTTC je po setkání Francouzů v Le Castellet na okruhu Paula Ricarda šampiónem Citroën Racing. S 621 body je náš partner, Citroën Racing, v čele Šampionátu výrobce a bitva mezi řidiči francouzského týmu se přiostřuje! 

Sébastien Loeb, Yvan Muller, José María López a Ma Qing Hua obsadili v závodě 1 pro tým Citroën Racing čtyři nejlepší místa.

V závodě 2 předvedl velkolepé představení Pechito López, kterému se podařilo na dráze znovu prodrat do vedení. Na stupních vítězů spolu s ním stanul třetí Ma Qing Hua.

Zdroj: Peugeot Media

WTCC-France

 

MOTO GP / MOTO 2 - Výsledky ASSEN

MotoGP-Assen

Scott Redding, jezdec týmu Estrella Galicia 0,0 Marc VDS, si tento víkend v Moto GP vybojoval 13. místo. Konec sezóny pro něj znamená 6 zasloužených bodů a v průběžném hodnocení možnost umístění v top 10. 

V závodě Moto2 v Assenu skončil na 2. místě po urputném boji Tito Rabat, jezdec týmu Estrella Galicia 0,0 Marc VDS, pro kterého bylo umístění na stupních vítězů v holandské TT premiérou. Jeho týmový kolega, Alex Márquez, dojel na 9. místě - nejlepší výsledek od přestupu do třídy intermediate. 

Zdroj: DPPI


 

WRX – Německo výsledky

Vítězství a další pódium pro Peugeot 208 WRX na německém Esteringu RX. Davy Jeanney se radoval z 1. místa a Timmy Hansen obsadil hned 3. příčku.

Zdroj: Peugeot Media

WRX-Germany

 

WSBK – Imola výsledky

WSBK-Misano

Prvenství ve světovém šampionátu si stále drží Kawasaki Racing Team! Poté, co vítězně zabodovali s Tome Sykesem v 1. klání, vyhrál Jonathan Rea i druhý závod a následován svým týmovým kolegou vede celkový žebříček světového mistrovství. 

Zdroj: Kawasaki Racing Team


 

FORMULE 1 - Rakousko výsledky

Daniel Ricciardo a Daniil Kvyat z Infiniti Red Bull Racing si na VC Rakouska odpykávali penalizaci za nasazení páté části pohonné jednotky a cílovou páskou po těžkém víkendu projeli na 10. a 12. místě. Věříme, že na příští Velké ceně ve Velké Británii se oběma zadaří lépe. 

Zdroj: DPPI

F1-Austria

 

WRX / Peugeot 208 WRX v Německu

WRX-Germany

Téměř měsíc po závodu světového šampionátu WorldRX ve Velké Británii, rozburácí oba Peugeoty 208 WRX své motory na německé závodní dráze. Věříme, že Timmy Hansen a Davy Jeanney budou mít tentokrát větší štěstí!


 

FORMULE 1 - VC Rakouska

Od Velké ceny Rakouska nás už dělí jen pár dnů. Podívejte se jak Daniel Ricciardo a jeho tým netradičně pojali vídeňský valčík v ulicích Vídně.

Externí odkaz: YouTube

ViennaShow

 

WSR / Maďarsko výsledky

WSR-Hungary

Piloti WSR tento víkend v Maďarsku překonali sami sebe. Steijn Schothorst (Equipe Verschuur) je stále v čele šampionátu Renault Sport Trophy s krásně zarovnaným bodovým ziskem 75 bodů.

Louis Delétraz (Josef Kaufmann Racing) se do Eurocup Formula Renault 2.0 vrací se vší parádou - na své konto si připsal již třetí vítězství v sezóně a se 34 body je v čele celkového hodnocení. 

Lídr kategorie Formula Renault 3.5 Series, Oliver Rowland (Fortec Motorsports), získal během víkendu 40 bodů a i on je se 16 body na první příčce celkového žebříčku.

Elf, oficiální partner závodu WSR, blahopřeje všem pilotům k jejich brilantním víkendovým výkonům.

Zdroj: Renault Sport DPPI.


 

WRC – Rallye Italia Sardegna

Mads Østberg a Jonas Andersson skončili celkově na 5. místě a v žebříčku poháru pilotů jsou nyní na druhé příčce.

Khalid Al-Qassimi & Chris Patterson se umístili v první desítce.

Kris Meeke a Paul Nagle získali pro Citroën Total World Rally Abu Dhabi Team cenné body a v hodnocení poháru konstruktérů obhájili druhé místo.

Zdroj: Citroën Racing

WRC-Italy

 

WEC / 24 hodin v Le Mans

LeMans24

Uplynulý víkend představil konstruktér Alpine v rámci oslav svých 60. narozenin na 24 hod v Le Mans nový stroj Alpine Celebration Car. Vůz Alpine A450b, řízený trojicí francouzských pilotů Vincent Capillaire, Paul-Loup Chatin & Nelson Panciatici, se v kategorii LMP2 držel až do 7. hodiny závodu na krásném 3. místě. Elf, hlavní partner týmu, děkuje pilotům i týmu Signatech-Alpine za výkony v tomto závodě.

Pochvalu za dobré výsledky si zaslouží také Pegasus Racing Team Total s partnerem Total China. Jezdci čínského týmu David Cheng, Ho-Pin Tungand a Leo Roussel skončili v kategorii LMP2 na 9. místě. 

Zdroj: DPPI


 

Moto GP - Moto 2 Španělsko Barcelona výsledky

Scott Redding, jezdec týmu Estrella Galicia 0,0 Marc VDS, ustál spalující vedra během Velké ceny v Barceloně, kdy se teplota povrchu závodní dráhy vyšplhala až k 50°C, a ve fyzicky velmi náročném závodě Moto GP potvrdil svou letošní formu a skončil na zaslouženém 7. místě.

Jeho stájový kolega v kategorii Moto 2, Tito Rabat, se musel na Velké ceně Katalánska spokojit se třetím místem. Jeho už 4. pódium v řadě je důkazem, jak silný Rabat letos je a jak vážně to myslí s obhajobou svých vavřínů. Jeho týmový spolujezdec Alex Marquez skončil na 11. místě, což je jeho zatím nejlepší letošní výsledek.

Zdroj: DPPI

Moto-GP-Barcelona

 

FIA ERC - Açores Rallye

FIA-ERC

Třetí vítězství v řadě pro Craiga Breena a jeho 208 T16 a navíc všechna tři místa na stupních vítězů v juniorské kategorii 208 R2! Po vavřínech v posledních dvou kolech 2015 FIA ERC v Litvě a Irsku, pokračovali Craig Breen a Scott Martin ve vítězném tažení i v těžkých podmínkách na Azorech.

Všechna tato vítězství na různých typech povrchů jsou důkazem, že se Peugeot Rally Academy se svým Peugeot 208 T16 stává jasnou referencí v ERC.


 

Andorra 500 výsledky

Elf, hlavní sponzor tohoto podniku rallye, stál Cyrilu Despresovi během této události pevně po boku.

První ročník závodu Andorra 500, o jehož zrod se zasloužili Cyril Despres a David Castera, slavnostně zahájil tento víkend v andorském Ordino (Andorra) sám Cyril Despres. Jezdci se ve 3 etapách účastnili originálního a velmi přátelského závodu. Na startu svého prvního závodu byl Cyril Despresse s rodinou Peterhansel a Gillesem Picardem.

andorra

 

WSBK - Portugalsko výsledky

WSBK-Portugal

Tom Sykes a Jonathan Rea (Kawasaki Racing Team) mají za sebou úspěšný portugalský víkend. Britské duo v prvním závodě opět ovládlo první dva stupně vítězů. Jonathan Rea se z prvního místa radoval i v tomto druhém závodě, zatímco Tom Sykes skončil s velkými problémy až osmý.

Zdroj: DPPI


 

WTCC - Rusko výsledky

WTCC "Red Army" týmu Citroën Racing dobývá Rusko s Yvanem Mullerem a Pechito Lopezem. Hvězdný tým je ve kvalifikacích i závodních výkonech nepřekonatelný. Další první a druhé místo pro tým na moskevském Raceway v prvním závodě (Muller před Lopezem) a těžkém druhém závodě v opačném směru na 5-6-7 pozici pro Ma Qin Hua, Mullera a Loeba.

Pechito zůstává vedoucím pilotem světového šampionátu před Yvanem Mullerem a Sebastienem Loebem a Citroën Racing i nadále kraluje žebříčku konstruktérů.

Zdroj: Citroën Racing Media

wtcc-russia

 

FORMULE 1 - VC Kanady - výsledky

F1-Canada

Velká cena Kanady, která se jela tento víkend, byla pro Infiniti Red Bull Racing velice obtížná! Dany Kvyat vybojoval deváté místo a jeho stájový kolega nakonec obhájil třináctou pozici.

Tým odvedl dobrou práci a pevně věříme v lepší umístění na příští VC v Rakousku, která se pojede 21.června.

Zdroj: DPPI


 

MOTO GP – MOTO 2 – Mugello výsledky

V kategorii Moto GP projel Scott Redding v barvách týmu Estrella Galicia 0,0 Marc VDS cílovou čárou na 11. místě. Ze šesti závodů dojel na bodovaném místě počtvrté. Sluší se poděkovat i celému týmu Elf za jeho podporu Scoota Reddinga a jeho týmu na této GP.

V kategorii Moto 2 slavil Tito Rabat z týmu Estrella Galicia 0,0 Marc VDS v Mugello své první vítězství. Kromě vavřínů vítěze se zasloužil i o nejrychlejší kolo v Mugello za kategorii Moto2™ - pod 1.52.00.

Zdroj: DPPI

Moto GP Moto 2  Mugello

 

FORMULE 1 – Monako výsledky

F1 Monaco

Grand Prix F1 v Monaku byla pro tým Infiniti Red Bull racing zatím nejúspěšnějším závodem sezóny. Daniil Kvyat se na čtvrtém místě přiblížil na dosah pódiu a jeho stájový kolegaDaniel Ricciardoprojel cílem hned v závěsu jako pátý v pořadí.

Zdroj: DPPI


 

WRX – Velká Británie výsledky

Všechny tři vozy Peugeot 208 WRX týmu Peugeot-Hansen se kvalifikovaly do semifinále britského závodu mistrovství světa FIA v rally-crossu 2015, nicméně žádný z vozů nesplnil na Lydden Hill očekávání, která do nich tým vkládal.

Zdroj: Peugeot Media

WRX UK

 

WSBK – Donington výsledky

WSBK Donington

Tom Sykes (KRT) otevřel tento víkend na domácí půdě v Doningtonu svůj letošní účet úchvatným výsledkem: vítězstvím v obou závodech, pole position a nový rekord na jedno kolo.

Jonathan Rea (KRT) obsadil v obou závodech druhé místo a je stále v čele šampionátu.

Zdroj: DPPI


 

World Series by Renault – Monako výsledky

Renault Sport Technologies předvedl tento víkend v ulicích Monaka svůj nový stroj Renault Sport R.S. 01, který se v premiéře představí příští týden ve Spa-Francorchamps.

Zdroj: Renault Sport

WSR Monako

 

WRX ve Velké Británii - oznámení

WRX GB

Total a Team Peugeot Hansen vyráží do 4. závodu World RX 2015 silnější než kdy jindy. Po boku Timmyho Hansena a Davy Jeanneyho bude barvy týmu Peugeot Hansen hájit i mistr světa BTCC 2013 Anderew Jordan. Všechny tři vozy Peugeot 208 WRX jsou připraveny na start dalšího závodu na Lydden Hill Race Circuit ve Velké Británii.

Zdroj: Team Peugeot Hansen & Peugeot Sport


 

WTCC / Nürburgring výsledky

Nový král okruhu! José María López, Sebastien Loeb a Yvan Muller ovládli se svými vozy Citroën C-Elysée WTCC nejočekávanější závod sezóny na okruhu Nürburgring a stanuli na všech třech stupních vítězů.

Citroën Racing stojí se 364 body v čele bodování SVĚTOVÉHO POHÁRU KONSTRUKTÉRŮ.

Zdroj: DPPI

wtcc

 

WRX / Belgie výsledky

motogp

Naděje, které vyvolalo vítězství Timmy Hansena během druhého kvalifikačního závodu v sobotu i špičková rychlost vozů Peugeot 208 WRX, vyústily v závěru belgického závodu ve zklamání.

Tým Peugeot Hansen je po třetím závodu šampionátu na čtvrtém místě v poháru týmů, Timmy Hansen figuruje na pátém a Davy Jeanney na osmém místě v Poháru pilotů.

Zdroj: Peugeot Sport


 

Moto GP - Moto 2 / Francie výsledky

Zklamáním skončila pro tým Estrella Galicia 0,0 Marc VDS velká cena Francie, když Scott Redding v šesté zatáčce spadl a musel vzdát svůj boj.

Zato v kategorii Moto 2 se Tito Rabat v Le Mans propracoval až na pódium a skončil druhý za Thomasem Luthi.

Zdroj: DPPI

motogp

 

WSBK – Imola výsledky

WSBK-Imola

Kawasaki Racing Team ovládl závod v Imole a kraluje isvětovému šampionátu! Jonathan Rea zajel double aTom Sykes skončil v obou závodech na druhém místě.

Zdroj: DPPI

 


 

FORMULE 1 - Španělsko - výsledky

Dvojí bodový zisk na velké ceně Španělska za umístění v první desítce pro tým Infiniti Red Bull Racing. Danile Ricciardo skončil na sedmém místě ajeho stájový kolega Daniil Kvyat obhájil po tvrdém souboji s Carlosem Sainzem z Toro Rosso desáté místo.

Zdroj: DPPI

F1-Spain

 

WRC – Nový vzhled vozu Citroën DS 3 WRC na rally v Portugalsku

DS3-new-livery

CITROËN TOTAL ABU DHABI WRT představuje dlouho očekávanou novou podobu svých třech vozů DS 3 WRC. Vzhled této nové vývojové fáze zohledňuje mimořádnou aerodynamickou efektivitu jeho tvarů.

Zdroj: DPPI / Team Estrella Galicia 0,0 Marc VDSZdroj: Citroën Media Center


 

WRX / ‪‎Hockenheim RX výsledky

Druhé vítězství za sebou pro tým Peugeot-Hansen! Oba Peugeoty 208 WRX potvrdily formu z Portugalska. Timmy Hansen startoval ze třetí řady, ale skvěle si prorazil cestu až na 3. místo po 1. kole. Davy Jeanneymu se bohužel nepodařilo napodobit úspěch svého stájového kolegy.

Po dvou závodech se tým Peugeot-Hansen v průběžném pořadí týmů drží na 3. místě a Timmy Hansen obsadil v žebříčku pilotů 4. pozici. I další závod mistrovství, který se pojede 15.-17. května, slibuje extrémně vyrovnané souboje a těsné výsledky!

Zdroj: Peugeot Media Center / Team Peugeot Hansen

WRX-Hockenheim2

 

MOTO GP - MOTO 2 / Španělsko, Jerez výsledky

moto-gp-spain-jerez

V závodě Moto GP ve španělském Jerezu si Scott Redding připsal důležité body v celkovém pořadí za těžce vybojované 13. místo, poté co se ve 27. kole závodu dostal do souboje pěti jezdců o umístění v první desítce.

V závodě Moto2 na GP Španělska skončil Tito Rabat z týmu Estrella Galicia 0,0 Marc VDS po napínavém souboji na 3. místě. Pochvalu si zaslouží i Alex Marquez, který si připsal svůj zatím nejlepší výsledek a cílem projel jako devátý.

Zdroj: DPPI / Team Estrella Galicia 0,0 Marc VDS


 

WTCC / Maďarsko výsledky

Další double pro Citroën‎ Racing na Hungaroringu! Pechito Lopez & Yvan Muller skončili na 1. a 2. místě, zatímco Ma Qing Hua skončil čtvrtý a Sebastien Loeb šestý.

V souboji o pohár pilotů drží Pechito López, Sebastian Loeb a Yvan Muller i nadále první tři pozice a v žebříčku konstruktérů Citroën‎ stále stojí v čele. V Maďarsku si Pechito Lopez dojel pro 14. vítězství ve své kariéře ve FIA WTCC. Sledujte, jak dopadne další závod 17. května v Německu.

Zdroj: Citroën‎ Racing

wtcc-hungary

 

WRX – Portugalsko výsledky

WRX Portugal

První závod a první vítězství pro tým Peugeot-Hansen a pro pilota Timmy Hansena na světovém šampionátu WRX v roce 2015. Dobrý start měl i jeho stájový kolega Davy Jeanney, pro kterého to byl první závod na této úrovni.

Zdroj: Peugeot Media


 

WRC - Argentina výsledky

Double vítězství pro Citroën Total Abu Dhabi World Rally Team v cíli Rally Argentina 2015! V rámci světového šampionátu si tým připsal 29. umístění na prvních dvou příčkách, ovšem v aktuálním složení posádek Kris Meeke/Paul Nagle a Mads Østberg/Jonas Andersson je to double premiéra!

Zdroj: Citroën Racing

WRC Argentina

 

MOTO GP - MOTO 2 Argentina výsledky

Argentina

Na VC Argentiny v Moto GP se Team Estrella Galicia 0,0 Marc VDS se Scottem Reddingem umístil v první desítce. Pneumatiky pro lepší kontakt v rozhodujících posledních kolech byly dobrou volbou.

V kategorii Moto2 se Tito Rabat v barvách týmu Estrella Galicia 0,0 Marc VDS statečně probojovával ze zadních pozic silné 30členné skupiny Moto2 do bodovaného závěrečného pořadí.

Zdroj: DPPI


 

WTCC - Marakéš výsledky

V historicky prvním startu v závodech FIA WTCC stanul tým Citroën o víkendu v Marakéši na stupních vítězů hned pětkrát. José Maria Lopez a Citroën tak posílili svou vedoucí pozici v šampionátu.

Zdroj: DPPI

Marrakech-result

 

Formule 1 - Bahrajn - výsledky

Bahrain

Na GP v Bahrajnu opět dokázali bodovat oba jezdci týmu Infiniti Red Bull Racing. Daniel Ricciardo skončil s efektním dojezdem na šestém místě a jeho stájový kolega Daniil Kvyat, který startoval až jako sedmnáctý, projel cílem devátý.

Zdroj: DPPI


 

EWC - 24 hodin v Le Mans Moto

Team Kawasaki SRC vybojoval v zahajovacím závodě vytrvalostního mistrovství světa motocyklů v Le Mans druhé místo. Gilles Stafler se svým týmem předvedl po pádu v začátku závodu fantastický comeback mezi TOP3.

Heures-Moto

 

WSBK – Assen výsledky

Assen

Jonathan Rea (KRT) si z druhého ostrého závodu v holandském Assenu odnáší již druhý double v tomto roce a šesté vítězství z celkem osmi startů v tomto šampionátu. Tom Sykes (KRT) skončil po tvrdém boji v čele vedoucí skupiny v obou závodech na pátém místě.

Zdroj: DPPI


 

Dakar 2016 / Ve třech částech a ve třech rozměrech

TOTAL s potěšením oznamuje rozšíření svého partnerství v rámci terénního závodu Dakar 2016. Pořadatel závodu již představil plán trasy 8. ročníku Dakaru v Jižní Americe – z Limy v Peru do Rosario v Argentině přes náhorní plošiny Bolívie, jezdci a řidiči budou mít mnoho příležitostí čelit výzvám a kontrastům Dakaru!

dakar-2016


 

Moto / Moto 24 hodin v Le Mans

Vytrvalostní mistrovství světa motocyklů odstartuje tento víkend prestižním závodem 24 hodin Moto na slavné dráze Bugatti v Le Mans. Elf je partnerem čtyřnásobného mistra SRC Kawasaki Team. A znovu to vypadá na strhující klání! Nenechte si tuto událost ujít a s napětím očekávejte výsledky!

du-mans

 

Team Peugeot Hansen jede na World RX s Peugeotem 208 WRX naplno

team-peugeot-hansen

Tým Peugeot‑Hansen se po prvním náročném roce s velkou chutí pouští do druhé sezóny mistrovství světa v rallycrossu (World RX). Jeho letošní ambice bude za volantem nového vozu Peugeot 208 WRX ztělesňovat Timmy Hansen a nový přírůstek týmu, francouzský pilot Davy Jeanney. Po loňském třetím místě hodlá tým Peugeot Hansen využít veškerou sílu svého stroje Peugeot 208 WRX a vybojovat v této sezóně mistrovský titul. Mistrovství světa 2015 jim k tomu poskytne celkem třináct příležitostí.

Zdroj: Redbull Content Pool & Peugeot Media


 

Formule 1 - Velká cena Číny - výsledky

Velká cena Číny byla pro našeho partnera Red Bull Racing velmi těžkou zkouškou. Daniel Ricciardo se po technickém problému na startu jen těžko propracovával dopředu a celkově dojel devátý. Daniil Kvjat musel závod předčasně vzdát po 16. kole kvůli selhání motoru. Věříme, že příští závod v Bahrajnu přinese lepší výsledky.

Zdroj: Red Bull Content Pool

F1-Shangai-GP

 

MOTO GP - MOTO 2 / Velká cena Ameriky silničních motocyklů / Austin - výsledky

moto-gp-moto-2-austin

Scott Redding z týmu Estrella Galicia se hned v úvodu druhého závodu srazil s Polem Espargarem, což mu znemožnilo bojovat na okruhu v texaském Austinu o dobré umístění a zasáhnout do konečného pořadí.

V kategorii Moto 2 se Tito Rabat konečně ujal obhajoby svého titulu a za výsledné čtvrté místo si připisuje první body v sezóně. Zabodoval poprvé také Alex Marquez na konečném 15. místě.

Zdroj: DPPI


 

WSBK - Španělsko Aragón - výsledky

Jonathan Rea (KRT) si po úspěšném finiši v cílové rovince dojel v 1. závodě Superbiků WSBK ve španěském Aragónu pro své čtvrté vítězství v sezóně a svou mistrovskou formu potvrdil ještě druhým místem ve 2. závodě.

Tom Sykes (KRT) se po skvělém startu držel 12 kol v čele 1. závodu, závod vypsaný na 18 kol, ale nakonec zakončil na třetím místě.

Zdroj: DPPI

WSBK-spain-aragon

 

ERC Peugeot Rally Academy / Okruh Irska

ERC_Ireland

Peugeot Rally Academy na irském okruhu podal špičkový výkon - Craig Breen se dokázal prosadit na domácí půdě a se svým vozem Peugeot 208 T16 se dostává do vedení šampionátu! Nováček v ERC, Charles Martin (208 T16), jel na jistotu a celkově skončil na pátém místě. Svého cíle dosáhl i Diogo Gago (208 R2), který v celkovém juniorském pořadí úspěšně okupuje čtvrtou příčku.

Externí odkaz:@peugeotsport

Zdroj: Peugeot Media


 

WRC 2015 - Rallye Monte Carlo

Total a Citroën Racing jsou společnými partnery světového šampionátu WRC2 – v „líhni“ budoucích šampionů WRC.

U příležitosti posledního Rallye Monte Carlo, jsme vyzpovídali Stéphana Lefebvreho, který poukázal na extrémní podmínky této rallye.

Externí odkaz /1: YouTube

Externí odkaz /2: YouTube

wrc-monte-carlo

 

MOTO GP - MOTO 2 / Katar výsledky

Qatar-výsledky

Scott Redding z týmu Team Estrella Galicia Marc 0.0 VDS získal v úvodním závodě Moto GP v Kataru velmi cenné zkušenosti. Na souboj o umístění v Top 10 to ovšem prozatím nestačilo.

Alex Marquez, pro tuto sezónu nový jezdec týmu Estrella Galicia 0.0 Marc VDS, skončil se ziskem prvních bodů v Moto 2 na 11. místě. Tito Rabat svou jízdu předčasně ukončil po 3. kole kolizí se Simonem Corsi.

Zdroj: DPPI


 

Formule 1 - výsledky GP Malajsie

Oba vozy Infiniti Red Bull skončily v Malajsii na bodovaných pozicích. Daniel Ricciardo přejel cílovou čáru jako desátý a Daniil Kvyat jako devátý a v letošním šampionátu Formule 1 tak získal své první body.

Blahopřejeme Sebastianovi Vettelovi k prvnímu vítězství na GP v barvách jeho nové domovské stáje Ferrari Team.

Zdroj fotografií: DPPI

Malaysian-GP

 

MOTO GP / Scott Redding v barvách týmu Team Estrella Galicia Marc VDS se sponzorem ELF

Moto-gp-livery

Objevte nové barvy závodního stroje Scotta Redddinga v letošní sezóně Moto GP – sponzorem týmu Team Estrella Galicia Marc VDS se pro rok 2015 stává Elf.

Poslechněte si, s jakými ambicemi Scott Redding do nové sezóny Moto GP 2015 vstupuje - na následujícím videu je osobně představí...

Externí odkaz: YouTube


 

MOTO 2 / Total zpět na scéně

TOTAL se vrací zpět na scénu jako oficiální sponzor týmu Estrella Galicia Marc VDS Moto 2, jehož barvy letos hájí obhájce titulu a favorit "Tito" Rabat s nováčkem kategorie Alexem Marquezem, současným mistrem Moto 3.

Podívejte se, jaký přínos má používání maziv značky TOTAL během závodu. Všechny naše výrobky jsou vyvíjené pro profesionální soutěže, ale jsou dostupné pro každého.

Moto2-total-jerez

 

World SBK / 2. závod Buriram - Thajsko výsledky

Buriram_Rea

Triumfální tažení Jonathana Rea (Kawasaki Racing Team)! V prvním závodě superbiků, který se na thajském okruhu Chang kdy konal, zvítězil v obou závodech britský jezdec zcela suverénní jízdou a s desetibodovým ziskem se dostává do čela šampionátu.

Jeho týmový kolega Tom Sykes stanul letos poprvé na stupních vítězů, a to na třetím místě, a třetí pozici si drží i v celkovém žebříčku šampionátu.

Zdroj: Kawasaki Racing Team


 

WSBK / Kawasaki předváděcí video závodu Buriram Race

Kawasaki Racing Team a jeho pozvánka do centra dění závodu Buriram WSBK Race. Zažijte prostředí superbiků, kde jsme měli naše jezdce Toma Sykese a Jonathana Rea.

Externí odkaz: YouTube

Buriram_Rea

 

GP Formule 1 / Výsledky 1. závodu sezony v Melbourne, Austrálie

GP Formule 1 / Melbourne, Austrálie

Ve vůbec první Velké ceně sezony skončil domácí hrdina Daniel Ricciardo na 6. místě a svůj účet na mistrovství světa 2015 otevřel osmi těžce vydělanými body. Nováčka víkendu, Daniila Kvyata, bohužel zradila technika a po problému s převodovkou nezvládl cestu na startovní rošt a do závodu nemohl odstartovat. Do příštího podniku F1, který odstartuje za dva týdny, mají ale naši šampioni čas vyladit formu a ukázat se v lepším světle!

Blahopřejeme Lewisu Hamiltonovi k vítězství v prvním závodě sezony!

Zdroj: DPPI


 

Formule 1 / D-3 Grand-Prix Austrálie

Už se také nemůžete dočkat začátku nové sezony? Podívejte se na video s jezdci Daniel Ricciardem a Daniil Kvyatem. Infiniti Red Bull Racing hledí vstříc sezoně 2015.TOTAL partner Formule 1.

Externí odkaz:YouTube

Zdroj: RedBull Racing

Grand-Prix Austrálie

 

WTCC / Výsledky 1. závodu v Argentině

WTCC / Výsledky 1. závodu v Argentině

První závod a první vítězství našeho mistra světa Pechito Lopeze v domácím závodě pro tým Citroën Racing!

Vozy Citroën C-Elysée WTCC dominovaly prvním dvěma závodům 2015 FIA Mistrovství světa cestovních vozů díky 1., 2. a 3. místu v 1. závodě (vítězství pro Lopeze) a 1. a 2. místu ve 2. závodě (vítězství pro Loeba). Lopez a Citroën tak opustili Argentinu na špici žebříčku jezdů i konstruktérů.

Zdroj: DPPI / Citroën Racing


 

WRC / Výsledky 3. závodu v Mexiku

Gratuluce ke 2. místu pro Madse Ostberga a Jonase Anderssona a zároveň k prvnímu umístění na stupních vítězů v této sézoně pro tým Citroën Total Abu Dhabi WRT! RALLY GUANAJUATO MEXICO byla velmi obtížná v horkých a prašných podmínkách s mnoha výmoly a velkými skoky.

Zdroj: DPPI

WRC / Výsledky 3. závodu v Mexiku

 

WTCC / Citroën WTCC 2015

citroen wtcc

Po 17 vítězstvích a 2 titulech mistrů světa nadešel čas na novou výzvu. Jste připraveni podpořit José Mariu Lopeze, Yvana Mullera, Sébastiena Loeba a Ma Qing Hua v Mistrovství světa cestovních vozů 2015? Podívejte se na video.

Externí odkaz:YouTube

Credit: Citroën Racing


 

Formule 1 / Daniel Ricciardo rozdrtil rekord kola Top Gear

Daniel Ricciardo se jako host zúčastnil závodu "Star in a Reasonably Priced Car / hvězda v autě za rozumnou cenu". Se standardním Suzuki Liana obkroužil testovací dráhu Top Gear v nádherném čase 1 minuta 42,1 sekund a byl o neuvěřitelných sedm desetin sekundy rychlejší než Hamiltonův předchozí rekord.

Credit: BBC TOP GEAR

Daniel Ricciardo

 

WSBK – Australia GP

WSBK Australia GP

Po prvním závodu sezóny tu máme hned první vítězství pro Jonathana Rea a Kawasaki Racing Team! Díky 2. místu ve druhém závodě súžasným finišem (0'010 s) je Rea spolu s Leonem Haslamem (Aprilia Racing Team) v čele šampionátu.

Zdroj foto: Kawasaki Racing Team


 

Dakar 2015 / Finále Rallye Dakar v Buenos Aires

Po 14 dnech, 13 etapách a 9 112 kilometrech přijel tým Peugeot Total do cíle svého prvního Dakaru se dvěma ze tří přihlášených vozů Peugeot 2008 DKR. Carlos Sainz a Lucas Cruz skončili jen 20 km před koncem 5. etapy, ačkoli dosáhli nejlepšího umístění PEUGEOTu 2008 DKR v průběhu celého závodu. Všechny tři posádky se postavily ke všem výzvám, které jim Dakar připravil, čelem a získaly tak velmi cenné zkušenosti, aby se mohly v roce 2016 vrátit ještě silnější.

Zdroj: TEAM PEUGEOT TOTAL & DPPI

Finale-Rallye-Dakar-v-Buenos-Aires

 

Dakar 2015 / Album závodu

Dakar-finish-5

Stroje Peugeot se vrátily na Dakar v Jižní Americe. Po 25 letech stanul Peugeot opět na startu legendárního terénního závodu se třemi dravými vozy 2008 DKR, které řídil Carlos Sainz, Stéphane Peterhansel & Cyril Despres.

Zažijte Dakar, jako byste byli přímo v akci – prohlédněte si album a video.

Externí odkaz: YouTube

Zdroj: DPPI & RedBull Motorsport/Flavien Duhamel


 

WRC / Přichází DS 3 WRC v novém designu pro rok 2015!

Citroën Racing Team slaví 60. narozeniny svého legendárního vozu DS. Náš WRC partner při této příležitosti propůjčuje svému vozu DS3 mladistvý vzhled s velkou číslicí "60" na zadních blatnících. Objevte nový design ikony DS3 týmu Citroën Total Abu Dhabi WRT na startu rallye Monte Carlo, prvního podniku WRC v tomto roce.

Zdroj: Citroën Racing Team

DS3-WRC-2015-1

 

WRC / Rally Monte Carlo výsledky!

Monte-Carlo-6

Je vzrušující vidět na startu důvěrně známé tváře - Sébastien Loeb a Daniel Elena hlásí návrat do WRC a na Rallye Monte Carlo získávají pro tým Citroën Racing několik důležitých bodů. Gratulujeme mistru světa v Junior WRC, Stephane Lefebvrovi, který se svým Citroënem DS3 R5 vyhrál v kategorii WRC2.

Zdroj: DPPI


 

Jezdci Rallye Dakkar 2015

Carlos Sainz
Navigátor: Gilles Picard
Peugeot Buggy 2008 DKR - Team Peugeot Total

Cyril Despres
Navigátor: Gilles Picard
Peugeot 2008 DKR - Team Peugeot Total

Sainz Despres

 

 

 

Stéphane Peterhansel
Navigátor: Jean Paul Cottret
Peugeot 2008 DKR - Team Peugeot Total

 
Peter  

 

?? ?? ??
X

Tyto stránky používají soubory cookie.

Pokračováním prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies, které nám umožňují poskytnout vám optimální službu a individualizovaný obsah.

Více informací.