Motorsport

TOTAL QUARTZ. NAŠÍ ZÁVODNÍ DRÁHOU JE LABORATOŘ.

 

VÝKON DOTAŽENÝ DO EXTRÉMU

 

TERÉNNÍ RALLY

I při extrémních podmínkách pouštních rallye, jako je např. Rallye Dakar (teplota, písek, prach) garantuje TOTAL QUARTZ motoru ve voze Peugeot 3008 DKR Maxi dokonalou ochranu. Total a Peugeot jsou dlouholetými partnery a vítězi Rallye Dakar.

 
 

VYTRVALOSTNÍ ZÁVODY

Vytrvalostní závody jsou nejlepším testem dlouhodobé výkonnosti motoru. Spolehlivost motorového oleje TOTAL QUARTZ prokázala vítězství týmu Aston Martin Racing v jednom z nejnáročnějších vytrvalostních závodů – 24 hodin Le Mans.

 
 

RALLY

Spolehlivé fungování při extrémních teplotách v neustále se měnícím terénu, na štěrku, blátě nebo na asfaltu bývá nesmírně obtížné. Špičkové vlastnosti oleje TOTAL QUARTZ byly ověřeny mnoha vítězstvími týmů Citroën Racing v závodech pořádaných v rámci šampionátu World Rally FIA. Citroën Racing věří oleji TOTAL QUARTZ!

 

 

TOTAL QUARTZ. OVĚŘENÝ NA ZÁVODNÍ DRÁZE, DOSTUPNÝ PRO KAŽDÉHO.

 motorsport quartz

Naše zkušenosti z motoristických závodů nám umožnily, abychom uvedli na trh motorový olej TOTAL QUARTZ, který vyhovuje nejpřísnějším normám ochrany a výkonnosti i v náročných podmínkách nebo při extrémním počasí.

 DOPORUČOVANÝ OSOBNOSTMI MOTORSPORTU

motorsport partneri

?? ?? ??
X

Tyto stránky používají soubory cookie.

Pokračováním prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies, které nám umožňují poskytnout vám optimální službu a individualizovaný obsah.

Více informací.