Novinky 2016 - archív

Novinky

58. MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH

Společnost TOTAL Česká republika s.r.o. Vás srdečně zve na návštěvu svého stánku č. 55 v pavilonu V na 58. ročníku MSV v Brně, který se bude konat ve dnech 3. - 7. října 2016.

Těšíme se na Vás!

MSV

Více informací

 


 

Nový PEUGEOT 3008 DKR je připraven pokořit Dakar 2017

Povzbuzen úspěchy vozu PEUGEOT 2008 DKR v zimě na Dakaru a v létě v Silk Way Rally se letos tým Peugeot Total a Red Bull chystá prosadit s novým PEUGEOT 3008 DKR. Jedná se o úplně nového nástupce slavného závodního stroje, s nímž Stéphane Peterhansel oslavil své 12. vítězství v rally Dakar a Cyril Despres si v červenci dojel pro své první vítězství na Silk Way Rally na čtyřech kolech.

Více informací

PEUGEOT 3008 DKR

 


 

PRAGUE CAR FESTIVAL 2016

PRAGUE CAR FESTIVAL 2016

Společnost TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA si Vás dovoluje pozvat na největší motoristickou výstavu v ČR zaměřenou na sportovní a upravené vozy - Prague Car Festival 2016.

Akce se koná 3. a 4. září 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA.

Připravena budou jak závodní, tak tuningové skvosty z celé Evropy a bohatý doprovodný program.

Přivítáme Vás u stánku společeně s naším partnerem Janík Motorsport.

Více informací

 


 

Czech Truck Prix 2016

Společnost TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA si Vás dovoluje pozvat na závody evropského šampionátu okruhových tahačů FIA European Truck Racing Championship (ETRC) Czech Truck Prix, který se uskuteční ve dnech 3. - 4. 9. 2016 na mosteckém autodromu.

Těšíme se na Vás!

czech-truck-prix

Více informací

 


 

Mistrovství Evropy v letecké akrobacii

Společnost TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA si Vás dovoluje pozvat na jubilejní 20. Mistrovství Evropy v letecké akrobacii. Slavnostní zahájení proběhne 20. srpna od 18:30 na náměstí v Moravské Třebové.

Mistrovství Evropy v letecké akrobacii je každoroční vrchol evropské letecké sezóny, kterého se pravidelně účastní přes 50 pilotů z celého světa.

Na obloze uvidíte ukázku Armády České republiky Jas 39 Gripen a vrtulníky Mi-24 nebo akrobacii nově zvolených mistrů světa. Finálový den je v sobotu 27. srpna, kdy jsou finálové lety, freestyle, závěrečný ceremoniál, koncerty i párty pro piloty a návštěvníky a fanoušky.

Těšíme se na Vás!

aero show

Pozvánka ke stažení

 


 

Silk Way Rally 2016 - 14. etapa

Silk Way Rally

Triumf pro PEUGEOT 2008 DKR na trati Moskva-Peking

Cyril DESPRES/David CASTERA a vůz č. 104 PEUGEOT 2008 DKR vyhráli Silk Way Rally 2016!

Jejich vítězství přichází po úspěchu posádky Stéphane PETERHANSEL /Jean-Paul COTTRETT v lednovém Dakaru a zářiové Velké čínské rallye (China Grand Rally), a podává tak další doklad o výkonnosti a spolehlivosti vozu PEUGEOT 2008 DKR. Je rovněž odměnou za usilovnou práci celé divize Peugeot Sport za uplynulé dva roky...

Více informací

 


 

Total a Aston Martin uzavírají novou dohodu o globálním partnerství

  • Total se stává oficiálním dodavatelem maziv a technickým partnerem závodního týmu Aston Martin Racing
  • Total je hlavním energetickým partnerem automobilky Aston Martin
  • Aston Martin doporučuje palivo Total Excellium

Paris/Gaydon, pondělí 9. května 2016 – Total, přední hráč na světovém energetickém trhu, oznamuje uzavření nové dohody o partnerství s výrobcem luxusních sportovních automobilů Aston Martin i jeho specializovanou závodní divizí, Aston Martin Racing.

Aston Martin a Total podepsaly novou dohodu o globálním partnerství. Total se tak stává dodavatelem maziv i paliv pro sériové a závodní vozy britské značky Aston Martin a jejího závodního týmu Aston Martin Racing na roky 2016 a 2017.

Aston Martin

Více informací

 


 

Stánek TOTAL SLOVENSKO s.r.o. na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Nitře

Společnost TOTAL SLOVENSKO s.r.o., oficiálně zastupující nadnárodní petrochemickou společnost TOTAL, srdečně zve své obchodní partnery a zájemce o naše produkty k návštěvě stánku číslo 15 v paviloně M3 na 23. Mezinárodním strojírenském veletrhu v Nitře, který se koná ve dnech 24. 5. - 27. 5. 2016.

Těšíme se na Vás!

nitra

 


 

Tankujeme největší osobní letadlo světa

Letecká společnost Emirates jako první v Česku nasadila Airbus A380. Létá na pravidelné lince z Prahy do Dubaje od 1. května 2016.

Tento stroj pojme až 615 pasažérů a palivo pro jeho provoz zajišťujeme od počátku provozu.

Airbus A380 na lince nahradí Boeing 777-300ER především díky své kapacitě. Pražské letiště v minulosti prošlo úpravou terminálu, aby sem stroj mohl začít létat.

 

A380

Fotogalerie

 


 

AUTOSALON 2016

Autosalon

Společnost TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA si Vás dovoluje pozvat na 26. ročník výstavy AUTOSALON 2016, která se uskuteční ve dnech 19. - 24. 4. 2016 na výstavišti INCHEBA EXPO BRATISLAVA.

Najdete nás v hale A.1, ve stánku číslo 108.

Těšíme se na Vás!

 


 

Nutrend racing

Motoristická sezóna se dostává do varu a jarní počasí probudilo ze zimního spánku i šternberský závodní tým Nutrend Racing. Tedy probudilo především závodní stroje, jelikož členové týmu měli napilno po celý čas zimní pauzy, když připravovali do nového kabátu všechny závodní speciály a přidali k tomu i mnoho vylepšení, tak aby byly závodní stroje co nejlépe připraveny na boje na závodních tratích v sezóně 2016. O všem podstatném, co si Nutrend Racing připravil pro letošní sezónu a jaké bude mít plány v roce 2016, informoval tým na tiskové konferenci, která se konala v prostorách hlavního partnera týmu, společnosti Nutrend. Vstupní pasáž výrobního centra Nutrend posloužila k prezentaci závodních speciálů v novém designu a jednoznačně napověděla, jak silnou sestavu Nutrend Racing letos nasadí proti závodním soupeřům.

Nutrend racing

Tiskovou konferenci zahájila nová tvář a od letošního roku také patronka týmu, známá moderátorka a česká Miss Earth 2013 Monika Leová. Všichni přítomní zástupci médií, obchodní partneři a další hosté se po jejím přivítání seznámili s letošní jezdeckou sestavou, kterou mimo již pevných členů týmu Václava Janíka, Jiřího Svobody, Petra Trnky, Martina Kalvase a Karla Hubáčka doplní nově i polský pilot Robert Steć. Těžiště týmu i jeho jezdců bude spočívat v letošní sezóně v Evropském poháru FIA v závodech automobilů do vrchu, kde bude trio Janík, Svoboda a Trnka bojovat o trofej FIA v rámci kategorie 2, která je určena pro sportovní prototypy a formule. Tato trojice bude startovat stejně jako v předešlé sezóně se spidery Norma M20F a M20FC a jejich cíle jsou ty nejvyšší a sice, obhájit loňské prvenství.

Nutrend racing

Nově bude tým nasazovat vozy i v okruhovém šampionátu, kde plánuje starty jak ve vytrvalostním, tak spritovém mistrovství. V plánu je start Petra Trnky, Václava Janíka a své ambice má na okruzích i Jiří Svoboda. Okruhové závodění bude prioritou pro Martina Kalvase, který stejně jako v loňské sezóně pojede v rámci klubového poháru Carbonia Cup s modifikovaným KTM X-BOW, kde bude chtít vylepšit svoji loňskou konečnou druhou pozici.Karel Hubáček se svým BMW M3 GTR, stejně jako Robert Steć s Lolou B02/50 pojedou vybrané podniky, kde budou usilovat o dílčí úspěchy. Karel Hubáček se ve skupině E2-SH představí především na domácích tratích, zatímco Robert Steć plánuje starty na polských závodech a několika podnicích mistrovství Evropy s cílem nominovat se na podzimní FIA Hill Climb Master, jenž se letos pojede ve Šternberku.

Tým dále informoval o úpravách svých strojů, které byly provedeny během zimní přestávky. Všechny speciály byly modifikovány s cílem snížit váhu a připravit je na novou sezónu, tak aby zvládly náročný závodní program. Ověření úprav proběhlo již před tiskovou konferencí při dvojici testů v Brně a na maďarském okruhu Euroring a jezdci si chválili pozitivní přínos provedených změn.

Ostré nasazení závodní techniky čeká na jezdce již následující víkend, kdy se na maďarském Hungaroringu zahájí letošní okruhová sezóna a Nutrend Racing jistě nebude chtít zůstat při své okruhové premiéře v ústraní. Následovat bude úvodní závod vrchařského Evropského poháru v Polsku.

Václav Janík k letošní sezóně prozradil: „V letošním roce jsme se rozhodli vstoupit do okruhového šampionátu s prototypem Norma s dvoulitrovým motorem. S Petrem Trnkou, který je trojnásobným okruhovým mistrem republiky, budeme bojovat ve vytrvalostním šampionátu a rádi bychom využili naježděné kilometry i k posunu na závodech do vrchu, ať už kvůli lepšímu poznání vozu nebo díky většímu počtu absolvovaných závodních kilometrů. Prioritou pro nás zůstává účast v Evropském poháru FIA a samozřejmě domácí závod mistrovství Evropy na Ecce Homo. Letos v zimě jsme hodně zapracovali na našich vozech a rádi bychom tuto snahu promítli i v letošních výsledcích. Těší nás i navázaná spolupráce s novými partnery – společností TOTAL, Lindaur stavby, HWT, Msystem či Staltrade. Letos toho je před námi opravdu hodně, závodní kalendář je hodně nabitý, ale je v našich silách se i za podpory našich partnerů pokusit o ty nejlepší výsledky jak na kopcích, tak na okruzích.“

Nutrend racing

Tisková konference byla následně ukončena prohlídkou výrobních prostor společnosti Nutrend, kde měli přítomní možnost nahlédnou Nutrendu pod pokličku, jak vyrábí výrobky pro olympioniky, závodní jezdce, sportovce či maratonské závodníky Dakaru.

 


 

Nutrend racing

Nutrend racing svou přípravu na závodní sezonu nepodceňuje, svědčí o tom další testovací dny, které tým strávil tentokrát na maďarském Euroringu. Okruh ležící poblíž maďarské metropole Budapešť je díky svým parametrům přímo ideálním místem k otestování vrchařských strojů, navíc poloha okruhu poskytuje již v dubnu takřka dokonalé povětrnostní podmínky. Pravidelná účast na tomto okruhu navíc umožnila týmu srovnání v časech po nových úpravách, které vozy podstoupily během zimní pauzy.

Zvýšené soustředění tentokrát padlo na Václava Janíka a jeho Normu M20FC stejně jako Jiřího Svobodu s vozem Norma M20F. Tuto dvojici navíc doplnilo KTM X-bow R s piloty - Václavem Jánským a Peterem Rusinem.

Nutrend racing

Čtvrteční den nahrával do karet spíše Jiřímu Svobodovi. Technika fungovala a Jiří se každým odjetým kilometrem zrychloval a posouval blíž ke svému osobnímu traťovému rekordu. Během celého dne ladil především nastavení svého vozu a se svými jízdami byl patřičně spokojený.

Nutrend racing

Bohužel pro Václav Janíka vše ideální nebylo. Jeho vůz prošel v zimní přestávce řadou změn jako např. repasí motoru, úpravami aerodynamiky a upgradem elektroniky. Během testu se pak plně projevily „dětské nemoci“ těchto úprav. Pro jezdce to znamenalo, že vůz s týmem mechaniků strávil většinu dne v garáži: „Z úvodu testu jsem značně zklamaný, měli jsme plán, co vše musíme otestovat a za první den se mi povedlo odjet pouze 5 kol, což rozhodně nesplňuje moji představu. Chtěli jsme se zaměřit hlavně na otestování pneumatik Pirelli a porovnat je s pneumatikami AVON, tak snad to ještě zvládneme“, hodnotil první testovací den Janík. Všechny drobnosti se povedlo dořešit až ve večerních hodinách.

Páteční den pak byl, co se testování týká, velmi intenzivní. Norma M20FC Turbo již od ranních hodin bezproblémově kroužila po trati a postupně zrychlovala. Václav Janík do týmového boxu přinášel neustále nové poznatky, díky kterým se vůz vylepšoval a posouval kupředu. Nastavení stroje tým dotáhl až ke spokojenosti pilota, který pak o více jak dvě sekundy překonal svůj dosavadní nejlepší čas, kterého na tomto okruhu dosáhl s formulovým vozem Lola B02/50.

Po této dopolední části přišlo kompletní přenastavení vozu pro pneumatiky Pirelli a test začal nanovo. Jedno ostré kolo, příjezd do boxů, vyladění nastavení, konzultace, kontrola vozu a znovu na trať. Tento jednoduchý scénář se opakoval po zbytek dne. A povedlo se! Václav Janík dokázal ještě vylepšit téměř o vteřinu svůj dopolední rekordní čas: „Jsem rád, že se nám povedlo vůz zprovoznit na 100% a nakonec fungoval na jedničku. Druhý den testu jsme museli dohánět časovou ztrátu z předchozího dne, takže to bylo velmi intenzivní ježdění, ale bavilo mě to! Norma jezdila podle mých představ, vyladili jsme její nastavení do začátku sezóny, úspěšně otestovali spoustu nových prvků na voze a zaměřili jsme se i na test aerodynamiky, ze které máme velmi zajímavá data. S pneumatikami Pirelli jsem spokojený, od Avonů jsou dosti odlišné, proto je potřebujeme po testování důkladně porovnat na telemetrii, abychom byli schopni určit, na kterých pneumatikách vstoupíme do letošní sezóny“.

V současné době se kompletní vozový park týmu Nutrend racing připravuje na předsezonní tiskovou konferenci, která proběhne již ve čtvrtek 21.4.2016, v sídle našeho hlavního partnera, společnosti Nutrend.

 


 

Total a Kia obnovují své partnerství

TOTAL zůstává po dobu příštích 5 let doporučeným a exkluzivním partnerem značky Kia v oblasti automobilových maziv.

KIA Partner Steven Yoon, viceprezident divize Overseas Service Division společnosti Kia Motors Corp, a Pierre Duhot, ředitel Divize automobilových maziv TOTAL, podepisují na dalších 5 let dohodu o partnerství.

Soul (Jižní Korea), 04. dubna 2016 – společnosti Kia Motors Corporation a TOTAL Lubrifiants dnes uzavřely smlouvu na obnovení strategického partnerství. V příštích 5 letech TOTAL zůstane v poprodejní oblasti pro značku Kia referenčním dodavatelem maziv. V prodejní síti, která čítá více než 5 500 koncesí v téměř 180 zemích světa, bude Kia svým zákazníkům doporučovat a nabízet výhradně automobilová maziva TOTAL. V zemích západní Evropy dohoda vstoupí v platnost 1. ledna 2017.

Prodloužení spolupráce, jež započala v roce 2011, přinese výhody všem majitelům vozů Kia stejně jako koncesionářům značky, kteří budou mít přístup k vysoce kvalitním a účinným motorovým olejům TOTAL Quartz vyvinutým s cílem optimalizovat výkonnost a spolehlivost motorů Kia a přispět tak ke snížení jejich spotřeby paliva. Kia a TOTAL budou připravovat i společné marketingové akce zaměřené na zvyšování rentability koncesionářů Kia a na podporu spokojenosti a věrnosti zákazníků.

Společným cílem pokračujícího partnerství Kia a TOTAL je další posílení rostoucí přítomnosti obou značek na světovém trhu a spojení sil při vývoji vysoce jakostních produktů a služeb, které zákazníkům zprostředkují bezkonkurenční zkušenosti a zážitky.

"Jsme velice rádi, že dochází k rozšíření celosvětové spolupráce se společností Kia Motors. Obnovením našeho partnerství TOTAL stvrzuje svůj závazek dlouhodobé podpory Kia Motors v její mezinárodní expanzi, v poskytování inovativních maziv a při sdílení know-how značky TOTAL v marketingové oblasti a v rámci programů poprodejních služeb určených pro koncesionáře i zákazníky Kia," prohlásil Pierre Duhot, ředitel Divize automobilových maziv TOTAL.

"V průběhu uplynulých 5 let TOTAL prosadil svou celosvětovou působnost, prokázal silné marketingové zdroje a vytvořil produktovou řadu maziv špičkové technologické úrovně naplňující potřeby naší sítě. Při uskutečňování naší celosvětové strategie poprodejních služeb, jejímž cílem je zvýšení spokojenosti zákazníků a koncesionářů Kia, se pro nás TOTAL stává klíčovým partnerem," uvedl Steven Yoon, viceprezident divize Overseas Service Division společnosti Kia Motors Corp.

O společnosti TOTAL

TOTAL je lídrem globálního trhu energetického průmyslu, jedním z předních světových ropných a plynárenských producentů a se SunPower světová „dvojka“ na poli solární energie. Skupina TOTAL po světě zaměstnává téměř 100 000 lidí, kteří pracují na hledání a poskytování lepší, spolehlivější, čistší, efektivnější a inovativní energie dostupné co největšímu počtu zákazníků. TOTAL působí ve 130 zemích světa a jeho snahou je, aby aktivity společnosti měly pozitivní přínos v hospodářské, sociální i environmentální oblasti.

www.lubricants.total.com

O společnosti Kia Motors

KIA

Společnost KIA Motors Corporation (www.kia.com) – výrobce kvalitních automobilů pro všechny mladé duchem byla založena v roce 1944 a je nejstarší korejskou automobilkou. Kia vyrábí ročně více než 3 miliony automobilů v 10 výrobních a montážních závodech v 5 zemích světa. Ty jsou následně prodávány prostřednictvím sítě distributorů a dealerů ve 180 zemích celého světa. Kia má dnes více než 50 000 zaměstnanců a vykazuje roční obrat téměř 44 miliard USD. Je hlavním partnerem tenisového grandslamového turnaje Australian Open a také oficiálním automobilovým partnerem mezinárodní federace fotbalových asociací FIFA – řídicího orgánu FIFA World Cup™. Slogan značky Kia Motors Corporation „The Power to Surprise“ vyjadřuje záměr společnosti překonávat s využitím automobilových inovací očekávání zákazníků.

Více informací o Kia Motors a našich produktech získáte v Global Media Center na www.kianewscenter.com.

Pro další informace kontaktujte:

Kontakt pro tisk TOTAL Lubrifiants
Valérie Guilloré
Externí komunikace
Tel.: +33 (0) 1 41 35 83 7
E-mail: Valerie.Guillore@total.com

Kontakt pro tisk Kia Motors
Michael Choo
generální manažer
Overseas Communication
Tel.: +82-2-3464-5663
E-mail: mjc@kia.com

 


 

Představení týmu Autoklub Peugeot Rally Talent

Na dnešní tiskové konferenci, které se konala v prostorách Autoklubu České republiky, byl představen tým vítězů projektu Autoklub Rally Talent 2016.

Vítěz projektu Karel Kupec usedne do závodního vozu značky Peugeot 208 R2 s Karolínou Jugasovou. Na druhém místě umístěný Václav Černín rozjede letošní sezónu se spolujezdcem Jiřím Strossem. První start oba týmy čeká dne 26. března 2016 na 7. Testovací RZ Žiželice 2016, kde se setkají tváří v tvář zkušeným rally jezdcům.

Václav Černín absolvuje šampionát Rally sprint série a Karel Kupec bude bojovat v Mistrovství České republiky v rally. Obě posádky se pak budou účastnit i dalších nesportovních akcí, jako je například automobilová slavnost Legendy, která se již tradičně koná v Praze.

Peugeot Rally Talent

Pro oba týmy jsou připraveny vozy značky Peugeot. Posádky absolvovaly veškerá potřebná školení, tréninky a stále pracují na své kondici pro nastávající sezónu.

„Součástí závodění jsou samozřejmě také finanční prostředky, a abychom kluky naučili i obchodnímu jednání, mají na vozech vyhrazený prostor pro potenciální partnery, které mají za úkol si sami sehnat“ sdělil Adam Eliáš, generální sekretář pro automobilový sport Autoklubu České republiky.

Peugeot Rally Talent

Zástupce hlavního partnera společnosti Peugeot Česká republika Marco Venturini k projektu Autoklub Peugeot Rally Talent dodává: „Značka Peugeot pomohla už několika talentům dostat se mezi světovou špičku rally a byl bych moc rád, kdyby se nám něco podobného povedlo i v ČR. Současně je tento projekt pro nás příležitostí potvrdit skvělou reputaci vozu Peugeot 208 R2“.

Partnery týmů Autoklub Rally Talent 2016 jsou Peugeot ČR, TOTAL, Faster magazín, Legendy, Pirelli a MK Racing. Autoklub ČR již nyní děkuje všem partnerům a těší se na letošní spolupráci.

 


 

TOTAL Chambers Cup (19.4. 2016)

Společnost TOTAL se stala hlavním partnerem Chambers Cupu - závodu pořádaného v rámci Pražské štafety 4x5 českou, francouzskou, britskou a italskou obchodní komorou. Akci zaštiťuje RUNCZECH.

TOTAL Chambers Cup se bude konat 19.4.2016 od 17:00 do 22:00 u Výstaviště Holešovice. Na každého člena čeká příjemná pětikilometrová trasa, která vede oblíbeným pražským parkem Stromovka. Pro nejmladší účastníky je připraven Bambini Run.

Jde o ideální příležitost, jak si s kolegy společně užít netradiční běžecký podvečer a probudit v sobě zdravou soutěživost. A protože k dobré zábavě a teambuildingu neodmyslitelně patří i dobré jídlo, pro všechny štafety budou připraveny piknikové balíčky.

Chambers Cup

Svoji účast můžete potvrdit zde. Zároveň je možné účastnit se přípravného tréninku 11.4.2016 v Running Mall, Františka Křížka 461/11, Praha 7.

Držíme palce ať zaběhnete co nejlépe.

SPORTU ZDAR!

 


 

MOTOSALON, Brno - Výstaviště (3.-6.3. 2016)

Motosalon

TOTAL bude prezentovat na brněnském Motosalonu svoji značku Elf, a to až do neděle 6. března.

Elf je značka společnosti TOTAL, která nabízí kvalitní a inovativní produktovou řadu pro motocykly.

Elf je hrdým partnerem Kawasaki.

U stánku Elf se zastaví i Karel Abraham a TV Prima.

Přijeďte navštívit náš stánek do Brna!

MOTOSALON je největší oborovou prezentací ve střední Evropě, jako jediný motocyklový veletrh s gescí Svazu dovozců automobilů (SDA) – motocyklová sekce a za podpory Sdružení automobilového průmyslu (AIA).

Fotogalerie

 


 

TOTAL je partnerem mosteckého autodromu

Mostecký autodrom získal silného partnera. Stala se jím společnost TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA, součást TOTAL MARKETING & SERVICES, obchodní divize koncernu TOTAL, čtvrté největší olejářské společnosti na světě. „Partnerství je pro nás exkluzivní a prestižní záležitostí. Umožní nám investovat do rozvoje areálu autodromu a polygonu tak, aby se u nás cítili co nejlépe závodní stáje a pochopitelně i diváci a návštěvníci našich akcí,“ uvedla obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Připomněla, že skupina TOTAL se výrazně angažuje právě ve světě motorsportu. „Je nepřehlédnutelná ve všech prestižních kategoriích, od Formule 1, světového mistrovství v rally, a to včetně dakarské soutěže považované za vůbec nejtěžší závod planety, až po Moto GP,“ upřesnila Svobodová.

Autodrom Most

Automobilové a motocyklové závody představují podle generálního ředitele společnosti TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA Marca Pannunzia závěrečnou zkoušku pro vývoj produktů pro automobilové spotřebitele. „Proto je TOTAL aktivním hráčem i v motorsportech. Dodáváme závodním týmům i organizátorům produkty a služby výjimečné kvality. Tím, že dáváme naše know-how k dispozici řidičům, garantujeme optimální ochranu, spolehlivost a výkon jejich motorům. Tímto způsobem dláždí naše úsilí v oblasti výzkumu a vývoje cestu k vítězství na závodní dráze,“ vysvětlil Marco Pannunzio.

?? ?? ??
X

Tyto stránky používají soubory cookie.

Pokračováním prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies, které nám umožňují poskytnout vám optimální službu a individualizovaný obsah.

Více informací.