Novinky 2015 - archív

DAKAR 2016 S TOTAL QUARTZ

Dakar - Quartz

Na Dakaru v roce 2016, půjde Peugeot a jeho nový vůz 2008 DKR16 proti všemu a všem, aby se mohl utkal v jedné z nejtěžších disciplín ve světě motorsportu.

Bláznivá rychlost, nebezpečné tratě a extrémní teploty vyžadují výkon, stejně tak jako ochranu.

To je důvod, proč se rozhodl tým Peugeot Total, výzvu po výzvě, pro TOTAL QUARTZ - motorový olej, který zachovává mládí motoru.

Testováno na trati, dostupné pro každého.


 

Partnerství TOTAL a Nissan

Nissan a TOTAL vybudovali své úspěšné celosvětové partnerství během let soustavného vývoje. S odkazem na historické poprodejní partnerství se značkou Renault, trvající už od roku 1968, se TOTAL neustále snaží inovovat a úzce spolupracovat se všemi značkami v alianci Nissan – Renault. I díky tomu se TOTAL stal jedním z vedoucích partnerů skupiny Nissan.

Tato strategická spolupráce leží na silném závazku obou stran, který je podpořen několika základními pilíři:

Vybavenost továren: Mezinárodní podpora továren Nissan nejkvalitnějšími produkty díky efektivní logistické spolupráci se společností TOTAL.

total-a-nissan

Výzkum a vývoj: Společná spolupráce na nejvyšší úrovni v oblasti výzkumu a vývoje se zaměřením na maziva a kapaliny s cílem dosáhnout zkvalitnění technologií a vytvořit ty nejlepší možné kapaliny pro optimální ochranu všech mechanických součástek vozidel Nissan.

Motorsport: Úspěšná spolupráce v oblasti motorsportu s pozoruhodnými rekordy v předních soutěžích díky uznávané odbornosti společnosti TOTAL v oblasti ropných produktů pro motoristické soutěže.

Poprodejní spolupráce: Mezinárodní dohoda o spolupráci, ve které se TOTAL zavázal poskytnout vysoce kvalitní a konkurenceschopnou spolupráci. V Evropě je TOTAL po více než 10 let exkluzivním partnerem značky Nissan v oblasti maziv, poskytujícím prodejní síti kompletní sortiment originálních produktů (the Nissan Genuine Oil range) a marketingovou podporu včetně služeb na míru, aby uspokojil všechny potřeby dealerů Nissan.

Klikněte zde pro detailní informace v anglickém jazyce.


 

Teribear s TOTALem

Teribear

Ve dnech 3. až 12. září se konala sportovně-charitativní akce TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem, pořádaná Nadací Terezy Maxové dětem.

Tuto dobročinnou akci přišli také dne 8. 9. podpořit někteří zaměstnanci TOTALu. Za každý kilometr, který se uběhl či ušel na vytyčeném okruhu na Letné, věnovali partneři akce na konto nadace Terezy Maxové 10 korun.

Každý z účastníků se mohl na základě dotazníku rozhodnout, za jakým účelem chce své úsilí vynaložit, zda podpořit konkrétní osobu v tísni či přispět všem dětem či rodinám v tíživé životní situaci.

Jako tým TOTAL jsme přispěli částkou 425 Kč, neboť se akce konala non-stop, tak někteří sportovci TOTALu vynaložili TOTALní nasazení a přispěli tak svým pohybem do kasiček nadace mnohem více!


 

Vlaková dodávka asfaltů do skladu Kouřim

Po více než dvaceti letech realizoval TOTAL dodávku asfaltů vlakem do našeho skladu v Kouřimi. Dodávka proběhla v posledním červencovém týdnu letošního roku. Stáčení produktů probíhalo nepřetržitě po dobu 52 hodin a jednalo se o celkové množství 1 100 tun ve 20 vagonech. Pro zajímavost stojí za zmínku, že délka vlakové soupravy byla 340 m.

Něco z historie

Kourim

Sklad byl založen v roce 1965 pro potřebu blízkého cukrovaru, který zde skladoval melasu. Cukrovar byl uzavřen v roce 1975, a stávající kapacita skladu byla přepracována na skladování asfaltů.

Kourim

TOTAL využívá tento sklad od roku 1997, kde byl v nájmu až do roku 2012. Sklad asfaltů v Kouřimi přešel do majetku společnosti TOTAL Česka republika v květnu  2012. Od té doby TOTAL investuje do celkové modernizace výroby, skladu a do bezpečnosti provozu.

Celková kapacita skladování je 6 000 tun v celkem 6 zásobnících.

Do konce roku 2014 probíhala výroba výhradně na šarže. Teprve od roku 2015 jsou finální výrobky zpracovány v in-line systému. Tato technologická změna „in-line systém výroby“ podstatnou měrou zvýšila flexibilitu a kapacitu výroby.

Dnes je schopen sklad operovat s objemem 60 000 T/rok. Teoretická kapacita skladu přesahuje 100 000 T/rok. Hlavní část dopravy je zabezpečena autocisternovou dopravou. V roce 2015 překročíme výdej ze skladu 55 000 T, materiál na tento objem výroby přiveze a odveze ke klientům více než 4 400 autocisteren.

Jsme schopni pracovat v režimu dodávek i nakládek vlakem, autocisternou i tankovým kontejnerem.

Kourim

Dnes se z tohoto skladu stalo moderní pracoviště, které odpovídá všem evropským standardům týkajících se kvality produkce asfaltů i bezpečnosti provozu.


 

Mezinárodní strojírenský veletrh Brno 2015

Pozvánka MSV v Brně


 

TOTAL, Infiniti Red Bull Racing a Renault Sport F1 ve Formuli 1

TOTAL, Infiniti Red Bull Racing a Renault Sport F1 ve Formuli 1

 

Naše spolupráce je o technické pomoci realizované na okruzích po každém závodě vozů Red Bull F1. Zajišťujeme, aby naše produkty plnily svoji úlohu a poskytly během závodu co nejvyšší výkon.

Provádíme proto zkoušky paliv a maziv přímo na trati. Po závodě naši inženýři odebírají vzorky oleje a analyzují je v naší přenosné laboratoři. Testy poskytují také informace o technickém stavu motoru a varují před problémy, které by mohli přijít. Od výsledků testů se odvíjí další rozhodnutí Renault Sport F1.

Externí odkaz: YouTube


 

Nová firemní kampaň „Committed to Better Energy“

„Závazek za lepší energii“ je pro nás více než jen slogan. Tato slova shrnují naše společné ambice, jsou základní hodnotou, která je součástí všech našich každodenních aktivit.

Co znamená lepší energie? Je to energie dostupná širšímu okruhu spotřebitelů, je čistší, spolehlivější, inovativní a efektivní.

Náš závazek poskytovat lepší energii se každý den promítá do konkrétních opatření a činností a motivuje nás hledat stále lepší řešení. Globální klimatické změny jsou pro nás výzvou k vytváření různorodé nabídky energetických zdrojů, která přináší nižší emisní zátěž CO₂ a díky níž dokážeme energetický potenciál lépe využít.

cotoben

„Committed to Better Energy“ pro nás znamená také budování trvalé důvěry se všemi zúčastněnými partnery i našimi zaměstnanci, kteří přijali zlepšování svých pracovních dovedností za své a neustále pracují na svém profesním růstu.

 

Čtěte více

 


 

Letní servis s oleji Mazda Original Oil

deka

Získejte praktickou piknikovou deku k výměně oleje Mazda Original Oil!

Pokud si v období od 1.6. do 31. 7. 2015 necháte u participujících servisů Mazda vyměnit jeden z motorových olejů: ORIGINAL OIL ULTRA DPF 5W30, ORIGINAL OIL SUPRA 0W20 nebo 0W30 či DPF 0W30, dostanete dárek: PIKNIKOVOU DEKU Mazda Original Oil.

Jarní akce platí do vyčerpání zásob.

Automobilová maziva Mazda Original Oil

Představujeme vám novou komunikační kampaň Mazda Original Oil.

Automobilová maziva Mazda Original Oil, které vyrábí a distribuuje firma TOTAL, vynikají svojí kvalitou, výdrží a odolností vůči extrémně vysokým a nízkým teplotám.


 

Automobilová maziva TOTAL QUARTZ

Představujeme vám novou komunikační kampaň TOTAL QUARTZ.

Automobilová maziva TOTAL QUARTZ vynikají svojí kvalitou, výdrží a odolností vůči extrémně vysokým a nízkým teplotám.

 

 

 

 

 

 

 

Řada maziv TOTAL QUARTZ

 


 

MOTOCYKEL 2015, mezinárodní výstava motocyklů a příslušenství

Motocykel 2015 Bratislava

12. – 15. 3. 2015 se v INCHEBA EXPO BRATISLAVA koná 15. ročník mezinárodní výstavy motocyklů a příslušenství MOTOCYKEL 2015.

V rámci naší spolupráce mezi TOTAL SLOVENSKO s.r.o. a slovenským distributorem KAWASAKI se budeme této výstavy účastnit a sdílet tak společně stánek číslo 21 v hale B1, kde nás mohou zákazníci navštívit.

K vidění budou modely známých značek, jako např. APRILIA, BMW, DUCATI, HARLEY DAVIDSON, HONDA, KAWASAKI, SUZUKI, YAMAHA, VESPA a další.

Na výstavě se budeme prezentovat pod značkou ELF s řadou produktů ELF MOTO pro mazání motocyklů, skútrů a čtyřkolek.

K vidění bude také náš nový proudukt ELF VENT VERT 10W-50. Syntetické vícestupňové mazivo aktivně podporující čistotu motoru, testované úspěšně v závodním motosportu, speciálně vyvinuté ve spolupráci s KAWASAKI.

Motocyklové produkty ELF

 


 

Infiniti RedBull Racing 2015

Naše závodní barvy pro sezónu 2015

formule1

Fotogalerie

 


 

TOTAL, hlavní partner Rallye Dakar 2015

DAKAR 2015

Jsme připraveni zažít nové dobrodružství. Pro TOTAL, jako hlavního partnera Rally Dakar 2015, představuje organizace akce těchto rozměrů nejen mnoho litrů benzínu. Nastartujte svoje motory a připravte se!

Klikněte zde pro zobrazení mapy k Rally Dakar.


 

2015 Dakar / Tým Peugeot TOTAL a nový Peugeot 2008 DKR

Carlos Sainz, Stephane Peterhansel a Cyril Despres v akci.

TOTAL, jako důležitý partner v Dakaru, přispívá svými motorovými oleji TOTAL QUARTZ k výkonům týmu.

Spolupráce mezi Peugeot Sport a Total dala vzniknout týmu Peugeot Total, který si získal svoji pozornost novým vozem Peugeot 2008 DKR. Jedná se o vůz s pohonem dvou kol s dieselovým motorem. Aby bylo možné plně využít všech výhod vozu, inženýři Peugeot Sport přišli s velmi kompaktním vozem, který se svým vzhledem podobá šelmě připravené překonat všechny překážky!

Dakar - car

 

X

Tyto stránky používají soubory cookie.

Pokračováním prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies, které nám umožňují poskytnout vám optimální službu a individualizovaný obsah.

Více informací.