Produkty speciálních kapalin od společnosti TOTAL

Není to pouze velikost, co dělá skupinu TOTAL jedním z předních evropských dodavatelů uhlovodíkových rozpouštědel. Jsou to také naše zkušenosti a vysoké standardy za kterých pracujeme. Jsme vždy pozorní, připraveni plnit Vaše aktuální požadavky a nalézat správná řešení Vašich potřeb. 

TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., nabízí produkty vysoké kvality a čistoty, které jsou užitečné v mnoha oborech. Ve stavebním a automobilovém průmyslu, při výrobě pneumatik, inkoustů, barev, silikonových těsniv a kosmetiky, úpravě vody a ochrany rostlin před škůdci, ve vrtných kapalinách a řadě dalších oborů.

Se špičkovými výrobními závody, jako jsou Oudalle v Normandii ve Francii a TOTAL Lindsey Oil Refinery ve Velké Británii, vyrábí skupina TOTAL  více než 120 rozpouštědel včetně aromátů (XYLEN a TOLUEN) a dearomatizovaných a procesních kapalin. Prodává je různým průmyslovým odvětvím po celém světě.

Tato moderní flexibilní rozpouštědla se vyrábějí v souladu s přísnými ekologickými normami.

Naším vrcholným zájmem jsou bezpečnost, kvalita a dodržování ekologických zásad. Můžete si být jisti, že my v TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., jsme si dobře vědomi své zodpovědnosti vůči společnosti i životnímu prostředí. 

X

Tyto stránky používají soubory cookie.

Pokračováním prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies, které nám umožňují poskytnout vám optimální službu a individualizovaný obsah.

Více informací.