Aditiva do paliv, speciální paliva a závodní paliva

Aditiva do paliv, speciální paliva a závodní paliva

Vývojem inovativních řešení se stále snažíme reagovat na specifické potřeby rafinérií, distributorů paliv, výrobců vozidel, subdodavatelů dílů pro výrobu motorů a v neposlední řadě úspěšně plníme i náročné požadavky světa motorsportu.

Díky těsné spolupráci s výzkumnými centry TOTAL mají naše týmy při vývoji nových produktů přístup k nejlepším technologiím a nejmodernějšímu vybavení.

Naše odborné znalosti v oblasti rafinace

Správné pochopení požadavků, potřeb a omezení technologie rafinace, technického know-how a zkušenosti z praxe vedou ke stálému zlepšování výsledků v oblasti složení aditiv.

Naše odborné znalosti v oblasti služeb výrobcům

Výrobci zařízení a vozidel, jako jsou osobní i užitkové automobily, zemědělské stroje nebo výrobní zařízení, mají specifické nároky způsobené měnícími se požadavky legislativy a stále se vyvíjejícími požadavky trhu.

Naše odborné znalosti v oblasti podpory závodních týmů

Závodní paliva a maziva ELF získaly svou slávu díky spolupráci a technickému partnerství s předními týmy Formule 1, světovými výrobci automobilů a prestižními výrobci motorů, jehož začátek se datuje do roku 1967.

Pro uspokojení potřeb zákazníků jsme, mimo jiné, vyvinuli tato aditiva:

  • Paliva pro závodní motory (F1, GP),
  • Homologační paliva motorů,
  • Paliva pro vývoj a výzkum ve všech průmyslových odvětví,
  • Aditiva do paliv (určená pro zimní období, zvyšující výkon motorů, zvyšující stabilitu paliv, nebo také aditiva zvyšující čistící schopnosti paliv).

X

Tyto stránky používají soubory cookie.

Pokračováním prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies, které nám umožňují poskytnout vám optimální službu a individualizovaný obsah.

Více informací.