HSEQ

 Bezpečnost - naše nejvyšší priorita

HSEQ – Zdraví – Bezpečnost – Životní prostředí – Kvalita

Charta “Zdraví – Bezpečnost – Životní prostředí a Kvalita” definuje základní principy politiky Skupiny TOTAL, které by měly být aplikovány ve všech odvětvích činnosti, které jsou Skupinou provozovány.

Společnost TOTAL považuje bezpečnost provozních činností, lidské zdraví, respekt vůči životnímu prostředí a spokojenost zákazníků za své hlavní priority.

Více informací

 

Zlatá pravidla TOTALU

Bezpečnost je naší prioritou. V našich rozličných profesích se vyskytují rizika nejrůznější povahy. Naší společnou povinností tedy je chránit každého jednotlivce na jeho pracovišti.

Abychom dokázali snadno zvládnout rizika specifická pro jednotlivé činnosti, byla na základě zkušeností stanovena základní pravidla.

Více informací

 

Certifikáty

Společnost TOTAL Česká republika s.r.o. je certifikována ISO 9001 (kvalita) a ISO 14001 (životní prostředí). V roce 2015 bylo zavedeno ISO 18001 (bezpečnost) a integrovaný systém se tak stal kompletním dle obvyklých standardů Skupiny TOTAL.

Více informací

 

Bezpečnostní listy

V bezpečnostních listech najdete soubor informací (bezpečnostních, ekologických, toxikologických, právních...) pro nakládání s nebezpečnými chemickými látkami.

Více informací

 

X

Tyto stránky používají soubory cookie.

Pokračováním prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies, které nám umožňují poskytnout vám optimální službu a individualizovaný obsah.

Více informací.